גבר ואישה במיטה
"מיומן בלהשיג סקס" | אילוסטרציה: dainis graveris, unsplash

"אני קובי. בן 40. גרוש פעמיים. ילד מכל אישה. בשתי נשותיי בגדתי. אני לא מחזיק מעמד לאורך זמן במערכות יחסים. אני מתחיל עם כל אחת, שוכב עם הרבה נשים. אני יודע לחזר. מכיר את המילים שעושות להן את זה.

"אני נראה טוב, מחוטב, גבוה. לא חסר לי כסף ואני אוהב לבזבז על נשים ובכלל אני לארג' במחמאות. אין לי בעיה להחמיא גם לנשים שלא נראות טוב. זה בא לי טיבעי ונשים פשוט נמסות ממני. אני חולה על זה. יחד עם זאת אני גם אוהב יציבות וזקוק ליציבות. אבל אחרי שנתיים בתוך קשר אני מרגיש שחיקה ושעמום ומיציתי.

"הגעתי למצב שאני שוכב עם שתי נשים ביום ואחת לא יודעת על השנייה. ככה ממקבל ומתמרן כל חיי. אני סופר מיומן בלהשיג סקס. ברגע שאישה מתאהבת בי ומתחילה לרדוף אחרי ולסמס לי בלי סוף אני נעלם ועובר הלאה.

"אני מרגיש שזה לא תקין ולכן אני פונה אליך".

מחזיקים ידיים
תפתח את הלב ותפסיק לרעוד | צילום: kateafter | Shutterstock.com

שנים של עבדות

קובי היקר,

מה שאתה מתאר לי זה ממש עבדות. אתה העבד של המצוקה שלך. אולי זה הזמן להבין את המצב ולמה זה קורה לך ולצאת מעבדות לחירות.

אתה באובססיית כיבושים ופריק של שליטה. זה כל מה שמעניין אותך. אתה ממוקד מטרה וכל האמצעים כשרים בשבילך. אתה משחק ברגשות של נשים ונהנה לראות שהן שפוטות שלך. כל זה מעיד יותר מכל על חוסר ביטחון אקוטי שלך ותקלה בגבריות שלך, אף שאתה מתרברב בזה ונוטה לחשוב שזה העוצמה שלך.

אתה עסוק יומם וליל רק בניצחון על המין הנשי ומחפש חיזוקים לגבריותך ללא שובע. אף פעם לא משתכנע שאתה שווה, אתה בודק את שווייך בשוק ללא הרף. ועדיין אתה לא בטוח בגבריותך. החולשה הזאת דופקת לך את כל החיים. אולי יהיו גברים שיגידו שכיף לך וכל העולם בכף ידך אך מי שיעמיק במעשים שלך יבין שאתה לא נהנה בכל העולמות אלא סובל מהם. "תפסת מרובה, לא תפסת".

אתה בתוך מרוץ מטורף אחרי כיבושים ומפסיד בדרך חברויות עמוקות וקשר ריגשי אמיתי. מסע הציד שלך הוא המגננה שלך, אתה נשאר באזור הבטוח, כביכול מחוץ לטווח פגיעה.

אתה נוהג כמו מי שחושב שאין לו מה להציע לאישה לאורך זמן. לדעתך מנת הפתיחה שלך היא המנצחת, המנה העיקרית לא טעימה מספיק ומנה אחרונה אין

אתה מכור לריגוש. ברגע שהריגוש נעלם מהקשר וטיבעי שיעלם אתה נעלם יחד אתו. ממצה, משתעמם ונעלם.

אתה נוהג כמו מי שחושב שאין לו מה להציע לאישה לאורך זמן. לדעתך מנת הפתיחה שלך היא המנצחת, המנה העיקרית לא טעימה מספיק ומנה אחרונה בכלל אין.

גם הנשים שנתפסות ברשתך הן אולי לא הנשים שהיית רוצה, אתה מכוון לנשים חלשות, צמאות לקשר, נופלות שדודות מול מילותיך החלקלקות, כמיהות ליחס, לתשומת לב גברית. רק אותן אתה מהנדס ללא רחם. אתה מזהה את הכבשה הצולעת ומסתער עליה.

בסופו של דבר הגעת אלי. זה אומר שאתה לא מרוצה מהמצב. אני שמחה שיש בך את ההבנה שאתה לא בכיוון הנכון לך.

אין פתרון בטור אחד. חצי הפתרון הוא להבין שמה שנראה לך עד היום כגאווה גברית וניצחון מתגלה בעצם כחולשה הכי גדולה שלך ומכאן תיקח את התובנות הלאה. המצב שלך ישתנה כאשר תעריך את עצמך יותר ותבין שאתה באמת שווה יותר מעוד זיון ללילה, שתהיה מוכן להכניס בת זוג לחייך, שתפתח את הלב ותפסיק לרעוד מפחד. הו אז כל ההתנהגות שלך תקבל תפנית ואז יש לך סיכוי לאהבה שקטה וטובה.

 >> רוצים להתייעץ עם יעל ברון בנושא זוגיות?
 בבקשה: Yaelyb4@gmail.com

>> לכל הטורים של יעל ברון
 
הורים - כל מה שאתם צריכים לדעת