"תקופת החגים רק מחדדת לי את הלבד, את הבדידות, את הרווקות. כולם סביבי נשואים או עם בני זוג ורק אני מגיעה לכל מקום לבד. אני כבר בת 33 ואני לא רואה באופק איך זה יקרה לי. אני מרגישה שאין לי כלים לזוגיות ואני אישאר לבד לנצח.

"היו לי כמה חברים בעברי אך כולם סיימו איתי את הקשר אחרי תקופה קצרה. נשבר לי הלב הרבה פעמים. ספגתי דחיות כואבות.

"אני נראית טוב ולא מבינה למה אני לא מצליחה ליצור קשר ארוך.

"הכי חשוב לי בגבר שהוא יהיה חתיך ומשכיל. אה... גם גבוה. לא אוהבת נמוכים".

רותם יושבת מולי. היא אכן נאה מאד, לבושה אופנתי, מטופחת. אבל בפיה רק מילים שליליות. אני מסכנה, אני עלובה, אף אחד לא ירצה אותי, אין לי מה להציע, הכל אבוד. שפת הגוף מכווצת ושפופה.

מחשבה יוצרת מציאות

רותם,

את רחוקה מהעיקר. את עדיין חושבת כמו ילדה. את מחפשת את החתיך האולטימטיבי ועוד לא הבנת שזה קריטריון נחמד לגיל 15.

מה שחשוב בבן זוג זה הטוב לב שבו והכימיה שנוצרת בינכם. כל השאר זה בונוס.

אני מאד מבינה את הלחץ שלך ורוצה שתדעי שהשינוי לא יקרה לך ביום אחד או בקריאת כמה מילים בטור. זה הכיוון בדרך לשפר אך זה תהליך שלך עם עצמך במחויבות אמיתית ובהתמדה וכמובן בליווי שלי.

לא משנה כמה יפה תהיי. בסטייט אוף מיינד כזה הכול תקוע. מילים ומחשבות מייצרות לך את המציאות, זה לא סתם סלוגן.

את לא יכולה להיות אטרקטיבית לאורך זמן עם ההלקאה העצמית והרחמים העצמיים שלך, המראה המצודד זה רק כרטיס הכניסה אבל מהר מאד היופי נעלם ונשארים המרמור, הסגירות וחוסר הגמישות

את לא יכולה להיות אטרקטיבית לאורך זמן עם ההלקאה העצמית והרחמים העצמיים שלך, המראה המצודד זה רק כרטיס הכניסה אבל מהר מאד היופי נעלם ונשארים המרמור, הסגירות וחוסר הגמישות.

איבדת את הביטחון לגמרי וזה ניכר מיד. את עסוקה במגננות. ספגת הרבה אכזבות ונסגרת. את מפחדת להיפתח ולספוג עוד מהלומה.

אבל המגננה והרצון להקרין חוסן אלה דווקא הגורמים החוסמים. העבודה שלך בטיפול זה הבנת הנוסחה שמי שחי פתוח וחופשי עם הרבה כנות ופחות פחדים הוא זה שנחשב לכריזמטי, מרתק ואותנטי. והכי חשוב – פגיע פחות.

לשם אימון על ה"שריר" הזה יש את אפליקציות ההיכרויות תוך שאני מלווה מהצד. היתרון שלהן הוא שאת לא חייבת כלום לאף אחד. את יכולה להתכתב ולצ'וטט ולצאת או להיעלם ולהיות חופשיה מבלי לחשוב ולשקול כל מילה. אין את הפחד לאבד כך שאין את הלחץ על חתן. את נראית טוב יהיו עליך הרבה קופצים באפליקציה, תהני מזה. תני לזה להרים לך. האפליקציה היא כמו מה שהיה פעם מועדון או פאב. בשנים עברו גברים התחילו עם נשים ברחוב, בים, בבר. היום הכול בטינדר, שהפך לשם גנרי לאפליקציות) .

טינדר הוא כלי עזר מצוין ועכשווי להפגיש בין נשים וגברים. וזו רוח התקופה. בכלל לא משנה אם תצאי משם עם חתן או לא. מה שחשוב שתתאמני על קשרים עם גברים. תתאמני על זרימה בשיחות כנות, על יציאה מהשבלול שנכנסת אליו, תרגישי יותר מחוזרת, תצאי לדייטים לא בכוונה ברורה לקשר נצח אלא להנות מכוס יין בחברה חדשה.

איפה תכירי ומתי ואיך זה יהיה אלה שאלות מציקות שרק מחלישות אותך והופכות אותך ללחוצה ועצבנית.

שחררי לרגע את הלחץ. את בלופ. לחץ מרחיק ולא מדליק.

את עדיין צעירה ואת אמורה להיות שמחה, תוססת , חיה, מבלה, נהנית מהחיים. וכשזה יקרה את תהיי הכי יפה ,משוחררת ומושכת בעולם ומשם הכול יפתח לך והלופ יקבל תפנית.

 >> רוצים להתייעץ עם יעל ברון בנושא זוגיות?
 בבקשה: Yaelyb4@gmail.com

>> לכל הטורים של יעל ברון