דניס והדר: יש עתיד

משהו טוב מתגלגל שם. לא פלא. דניס היה סבלני מספיק לספוג תוקפנות ומגננות של הדר ולשתוק עד יעבור זעם. לא בטוח שכל הזעם עבר להדר אבל כרגע היא מצאה אוצר ושינתה מוד. ראתה את הסגנון חיים שלו, את המצליחן שבו. יש לה גבר נאה, אדיב ונדיב, סופר דופר להביא למשפחה ולעשות אתו משפחה. הדר זיהתה זאת בזמן והתיישרה.

דניס משולהב ממנה. היא חריפה (לעיתים יותר מידי) ,סופר חתיכה והרוך יוצא ממנה, (עדיין במשורה). עכשיו  הדר היא זאת  שמפחדת לאבד, וזה מאזן את העניינים. אולי יש עתיד לזוג הזה.

יש להדר עוד משימה קטנה -  לעבור את אמא של דניס ויש פה סיכוי לאהבה.

דניס והדר: הנשיקה
דניס והדר. זה קורה | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12

הגר וניר: אולי תרגיע?

אוי, ווי. ניר הוא אחלה בחור - חיובי , חכם ולדעתי גם גברי. אלא מה? סגור. נעול במסווה של פתוח. לא מדבר. ישן בעמידה. הוא כל כך רוצה להפתיע, למצוא חן ולשמח שממש נראה כאילו שבלי להביא הפתעות הוא מרגיש לא מספיק אטרקטיבי. ניר מרגיש  שהוא חייב להביא משהו על מנת להרגיש שהוא טוב. טיפוס מרצה. נעלם בזוגיות. כוונותיו מתוקות אבל הוא רותם את העגלה לפני הסוס. הוא לא קורא את המפה.

הגר לא מסוגלת להכיל כרגע את כל הנתינה הזאת. ולא סתם. היא מוצפת. עוד לא עיכלה את הסנדוויץ' כבר נפל עליה פתק רומנטי, ומיד אחרי זר, וקניות וארוחות. ניר לא עוצר ושואל את עצמו שאלה מרכזית שתציל את המצב. מה אני עושה? למי אני כל כך מתאמץ? האם היא הרוויחה את כל זה? האם היא איתי בטנגו הזה? הרי היא לא מסתכלת עליו. היא קפואה ולא זזה. היא הבטיחה להפקת התוכנית שלא תבריז באמצע אבל היא מתה כבר לעוף. לה יש אין ספור מעצורים וניר חייב לצנן.

חברות של הגר מגיעות לביקור
הגר וחברות. מה קורה כשהן לא שם? | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת

ניר עובד רק עם הראש. היא מתאימה לו ביבש. יש וי בדוח אקסל. יופי .אפשר להסתער. חכה רגע אדוני. תן להגר ולך קצת זמן להרגיש משהו גם בלב. תן לה להרגיש שאתה רוצה אותה ולא רק מתנפל על הסיטואציה. וזה לא יכול לקרות אחרי דקה, זה לוקח זמן. לאט לאט. תתחיל לדבר, לפתוח. תכירו ואז נראה. אתה חייב להרגיע. לעבוד עם הלב, אחרת זה לא ילך.

הגר זקוקה ל"תפאורה" בדמות חברים על מנת להרגיש טוב איתו. כשהם לבד זה שתיקות שיש גם לניר הרבה  אחריות עליהם. ניר טוב בלהביא חומר, השקעה פרקטית ולא בלפתוח את הלב ולדבר. וזה מה שמכריע בסופו של דבר האם הקשר ישרוד. תראה לה מי אתה ולא מה אתה יודע לקנות. הגר אוהבת את האתגר ולא את הזמין מידי. זה מאד נעים פרחים ומתנות קטנות על הבוקר, אבל זה נעים רק בתנאי שיש לצד השני מה להחזיר. שניהם צריכים ריסטרט ולהתחיל מהתחלה. קשה לי להאמין שזה ישרוד אבל אין חוקים ויש הכל מהכל.

מור ומאור בירח הדבש
לאן נעלם הריגוש? | צילום: מור לרמן/מאור פינקלשטיין | צילום פרטי

מור ומאור: קיר בטון

כולם אומרים לי שמור מאכזבת. מה מאכזבת? היא נעולה. היא עוד בשוק מכל מה שקרה לה. הלם, היא לא מסוגלת לזוז. ומאור משתדל יותר מידי להיות קול. מור באה כרוח סערה וחשבנו שהיא תטריף את המערכת. אופס ,קפאה. כל מה שקובע את הנעימות במערכת יחסים זוהי הכימיה, משהו שלא ניתן לגמרי להסבר ולכן מאד קשה לזווג זיווגים מוצלחים.

לפעמים מה שנראה הכי מתאים לפי הספר דווקא לאו תמיד עובד במציאות, קל וחומר מול מצלמה. היא לא מצליחה בשלב הזה להתחבר ולזרום. היא מנסה להפעיל את עצמה באופן מכני, אבל זה לא באמת תופס. מאור מרגיש את הריחוק , את הברקסים ולא עושה דבר בנידון. הוא ממשיך כאילו הכל טוב. לא מתמודד טוב עם "קיר הבטון" שמולו. מור לא שם. עוד לא התעשתה ואלי גם לא תתעשת. מאור צריך טקטיקה אחרת. להרפות, לא ללחוץ ןלא לשחק אותה מה שהוא לא.

 >> רוצים להתייעץ עם יעל ברון בנושא זוגיות?
 בבקשה: Yaely_b4@walla.com

>> לכל הטורים של יעל ברון
 
הורים - כל מה שאתם צריכים לדעת