אין תמונה
בעיקר מדגדג. ערכת הקשירה סקסי סלייב

בבית אנחנו בעד משחקי תפקידים. אנחנו משחקים באבא ואמא על בסיס יומי. הרבה פעמים אנחנו משחקים בעוזרת בית וסטודנט: אני מנקה, מבשלת ודואגת לילדה והוא לומד למבחן. לפעמים אנחנו משחקים בסופרת ויועץ עסקי: אני יושבת ליד המחשב ועושה את עצמי כותבת, הוא עושה את עצמו עסוק.
אבל למיטה משחקי התפקידים עוד לא הגיעו. במיטה אנחנו בדרך כלל מתנהגים כמו טינאייג'רים ששכחו שסקס עושה ילדים, ורוב הזמן אנחנו פשוט משחקים אותה ישנים.

חייבים בייבידול?

לכן, ערכת הקשירה שקיבלנו להתנסות, שנקראית באנגלית בשם ההו-כה-מפתה "סקסי סלייב" (קרי: עבד/שפחה סקסי/ת) היתה בדיוק במקום. לכאורה, זו היתה דרך להתנסות במשחקי התפקידים בלי הצורך להמציא, ובלי לחשוש שלא נוכל להפסיק לגחך. למעשה, זו תחפושת פורים בגימור גבוה, שמתאימה לשני הפרטנרים (הערה שפונה להטרוסקסואליים, נכונה קל וחומר לבני אותו מין), ושכוללת רק את האקססוריז, כלומר – השאר עליכם.

בערב גשום אחד, כשלא היה מה לעשות, הוא שיחק אותה איש עסוק ואני שיחקתי אותה אוכלת עוגיות שוקולד צ'יפס, והערכה ירדה מהמדף (שם היא מוחזקת כדי שהילדה לא תנסה ללבוש אותה – קודם אמא!). מה שהחל כערב משעמם למדי הסתיים כמשעשע ומדגדג, כפי שקורה בכל פעם שמשהו חדש נכנס לתוך החיים השגרתיים שלנו. היו הרבה גיחוכים, אבל הם לא נבעו ממבוכה אלא מנוצות קטנטנות במקומות חבויים.

מה בקופסת ההפתעות: הערכה האסתטית מגיעה בקופסת פלסטיק שקופה הכוללת 4 אזיקי בד קשיחים עם סרט לקשירה (שניים לידיים ושניים לרגליים), 1 כיסוי עיניים מבד אדום ורך, המתאים לכל ראש, 1 נוצת עינוגים, שהיא למעשה מחזיק מפתחות גדול מנוצות, שברגע שתגמרי לדגדג איתו את מוזמנת ללבוש אותו על כל בגד או שמא בשערך.

גרדרובה נלווית: מדידה של האק-סקס-וריז הייתה קלה מאוד. השאלה הגדולה הייתה מה לובשים לידם? האם עירום הוא הפתרון? האם חזיה ותחתונים? האם צריך להשלים את הרכישה עם בייבי דול או שמא פחות מחליפת סאדיזם לא יעלה על הדעת? בשורה התחתונה, התשובה טמונה בקונספט: בן הזוג במילא חמוש בכיסוי עיניים, ולכן הייתי מוזמנת ללבוש כל מה שעולה על רוחי, כולל אוכל, אם זה מה שמתחשק לי.

חומר למחשבה: להבדיל מאזיקים רגילים הנקשרים זה לזה ומונעים מבן הזוג להיות בשליטה, אזיקי הבד הנעימים שמצורפים לערכה הזו אמורים לקשור אותו בכל ארבעת הגפיים לעמודי מיטה כדי למנוע את תזוזותיו. לרוב האנשים שאני מכירה אין עמודי מיטה, וככל הידוע לי הרעיון הזה פס מהעולם עם התקופה הוויקטוריאנית. שווה לקחת את זה בחשבון, ולחשוב על פתרון אחר (כסאות? ווים גדולים בקיר? שכנים אהובים? כיד הדמיון הטובה עליכם), או פשוט להתעלם מהפונקציה הזו ולמשוך את הפרטנר ממקום למקום בעזרת האזיקים. קצת יותר כלב, קצת פחות עבד, אבל עדיין עובד.

שורה תחתונה: נחמדה ככל שתהיה, לא בטוח שהערכה מצדיקה את מחירה. אם מחשבים את עלות כיסוי העיניים, האזיקים והנוצות המדגדגות, מגיעים לכ-46 שקלים, וזה עוד לפני ששקללנו את העובדה שאין לנו עמודים במיטה. מצד שני, כל נוצה היא סיבה למסיבה, ומהבחינה הזו מדובר במתנה נהדרת לזוג אחר שמחפש אתגרים במיטה.

מחיר: 263 שקלים.
להשיג ב: בסיסטרס
קהל היעד: זוגות שלא חוששים לשחק במיטה אבל צריכים קצת עזרה במשחקי תפקידים. ומי שיש לה גם ככה גרדרובת בייבידולים ענפה, כמובן.
מילה מבן הזוג: תעשי טובה, תפסיקי לדגדג אותי ולכי תנקי אבק.

רוצים לקרוא עוד ביקורות על צעצועי מין למבוגרים?