אין תמונה
החלק הכי שווה בתמונה: התינוק ישן ונותן לאמא ואבא לאכול
יש שני נושאים שזוכים תמיד לכמות לא מבוטלת של תמונות באינסטגרם: ילדים ואוכל. אב ניו יורקי בשם מייק צ'או, חובב מזון מדופלם, לא חשב שיכול להיות משהו בעולם הזה שמעסיק, מרתק וממלא אותו כמו האוכל הניו יורקי, והופתע לגלות לפני שנה, כאשר נולד לו בן, שלבו התרחב כפליים, וכעת הילד, מתיו, מעורר בו אמוציות דומות. הוא החליט לשלב בין שתי אהבותיו הגדולות ויצר חשבון אינסטגרם מושלם שהוא גם טעים וגם חמוד: פוד בייבי ניו יורק, במסגרתו הוא משתף את הציבור בשיטוטי האוכל שלו עם התינוק שבעגלה, והציבור תמיד רעב לעוד.

>> לעמוד הפייסבוק "להיות הורים טובים" עשיתם לייק?

אין תמונה
משמין?
אין תמונה
הכרבולת החדשה שלי
אין תמונה
היום בו הפכתי למאפין דלעת

"פתאום הוא השתלט על התמונה"

הקונספט פשוט להפליא. צ'או מצלם את מתיו ואת המזון המגרה שבחר ליהנות ממנו בפריים אחד. תמיד האוכל מקבל את המקום המרכזי, ואילו מתיו נותר ברקע, אך כמו שאומרים: ילדים וכלבים תמיד גונבים את ההצגה. "תמיד הייתי מאלה שמצלמים את האוכל שלהם", אמר צ׳או לאתר האפינגטון פוסט. "ואז מתיו נולד, ופתאום הוא השתלט כנושא הצילום המרכזי שלי, וגבר על האוכל". הצילומים הללו התחילו מיד עם הגיעו של התינוק החדש הביתה. "בשבוע הראשון שלו בבית צילמתי המון, והתמונות האלה, תמונה של אוכל מבחוץ, תמונה של תינוק ישן, התחילו לשעמם מהר מאוד. אז החלטתי לשלב בין השניים. חשבתי שזה יהיה מצחיק וכיפי, ומאותו רגע התמכרתי לעניין".

עוד ב-mako בית ומשפחה:

אין תמונה
תסרוקת חדשה 1
אין תמונה
תסרוקת חדשה 2
אין תמונה
תסרוקת חדשה 3
אין תמונה
עיר החטאים

אין תמונה
מזון תינוקות למתקדמים

צ'או אינו המכור היחיד. יש לחשבון האינסטגרם שלו כבר מעל 7,000 עוקבים, והמספרים עולים כל רגע, במיוחד לאחר העניין התקשורתי שעורר החשבון בימים האחרונים. החשבון נותן לא מעט רעיונות וטיפים למי שמחפש משהו טעים בניו יורק, ונחמדים במיוחד הצילומים של המאכלים המונחים באיזור ראשו של הילד, כמו כובע. "אני הכי אוהב את התמונות בהן התגובה שלו לאוכל שבתמונה הולכת יד ביד עם הרמה של המאכל", אומר צ׳או, שהפך את בנו למבקר מסעדות צעיר.

בחשבון מעל אלף תמונות מהשנה האחרונה, שנת האוכל של האב ושל בנו, שיחד משמינים ונהנים בנחת בכל רחבי ניו יורק. על אף שמהתמונות נדמה שהילד חי על ג׳אנק פוד, צ׳או מרגיע ואומר שמרבית הזמן מתיו אוכל אוכל של ילד בן שנה נורמלי. "חוץ מחלב אם וחלב רגיל, הוא אוהב מאוד לאכול צ׳יריוס, כעכים ופירות. במיוחד בננות ואפרסקים. רק לאחרונה התחלתי לתת לו לטעום מחלק מהמאכלים שהוא מצטלם איתם. אני מקווה שהחיך שלו ימשיך להתפתח ואולי כשיגדל הוא יהפוך למומחה אוכל של ממש".

אין תמונה
עכשיו כשהוא ישן אפשר להוציא את הממתקים האמיתיים
אין תמונה
מתחבר לפיצה
אין תמונה
יש לי משהו בבייגלה
אין תמונה
ככה אוכלים צ'יפס

אין תמונה
אחת לי ואחת לך