בן ה-31 לא יצא לדייט עם מישהי מתחת לגיל 60 בחמש השנים האחרונות. נחשפנו לחיבתו של קייל ג'ונס לנשות גיל הזהב, כשיצא עם החברה המבוגרת ביותר שלו, מרג'ורי בת ה-91. כעת הוא מופיע בפרק חדש של סדרת הטלוויזיה "ההתמכרות המוזרה שלי" ברשת TLC, שם הוא חושף את תשוקותיו ואף יוצא לדייט עם מישהי שיכולה להיות סבתא שלו.

אין תמונה
לא יכול להפסיק

"אני אוהב הכול בנשים מבוגרות. אני אוהב את הריח, אני אוהבת את התחושה, אני אוהב את המנטליות", מספר קייל ומוסיף: "אני אוהב את השיניים התותבות". הוא החל להיות מודע לנטייתו לנשים מבוגרות כשהיה בכיתה ו'. "הייתה מורה ממש סקסית, היא הייתה בערך בת 65. היה לה שיער כסוף, היא הייתה מלאה והיא הייתה פשוט מדהימה", הוא נזכר.

לאחרונה קייל יצר קשר עם אישה בשם קארן שתפסה את עינו באתר היכרויות, "בהחלט יש לה את המראה שאני נמשך אליו. יש לה שיער כסוף, יש לה חיוך גדול. היא מאוד יפה ונראית הרפתקנית", הוא מספר.

אוהב זקנות (צילום: TLC)
יכולה להיות סבתא שלו | צילום: TLC

קייל וקארן נפגשו לארוחת ערב במסעדה והוא מיד קובע כי היא "סקסית בטירוף". כאשר קייל שואל את קארן מדוע הסכימה לפגוש אותו, היא השיבה: "אתה נראה אינטליגנטי - אם כי אני לא הולכת להגיד שאני בהכרח הסכמתי לצאת איתך בגלל השכל שלך". כשהיא מציינת כי היא מבוגרת מספיק כדי להיות אמא של קייל - או אפילו סבתא - הוא עונה לה: "את יפה מספיק כדי לקחת אותך הביתה".

השניים חוזרים לביתו של קייל, שם הם רוקדים ואף מתנשקים. הם מסכמים דייט מוצלח ואולי אף תחילתה של זוגיות נפלאה וקריפית.

(מקור)