אין תמונה
"אני מדהימה את עצמי והוא מדהים אותי". ג'ונס ומק'קול מדגמנים אהבה

קייל ג'ונס, בן 31 מפיטסבורג ארה"ב, לא אוהב לצאת עם בנות גילו. הוא מעדיף לצאת עם נשים מבוגרות יותר - וכשאנחנו אומרים מבוגרות, אנחנו מתכוונים שאם אין פער גילאים של 30 שנה לפחות, אין על מה לדבר. בשנים האחרונות הוא מנהל מספר מערכות יחסים עם נשים כאלה, כאשר הרצינית ביותר בהן היא עם מרג'ורי מק'קול, פנסיונרית בת 91.

ג'ונס פגש את סבתא רבא מק'קול ב-2009, בחנות הספרים בה עבדה. בחמש השנים האחרונות הם ביחסים רומנטיים והאהבה, כך הם מספרים, רק פורחת. הגבר הצעיר נמשך למק'קול ממספר סיבות, ביניהן הקמטים שלה, השנינות שלה, השיער הכסוף שלה ואת עור הצוואר הרפוי שלה. הסבתא בתורה מספרת שמאז שהם יוצאים הם מרגישה שהיא חיה מחדש.

אין תמונה
התשוקה לא מתה

"הצד הפיזי של היחסים שלנו הוא נהדר", מספרת מק'קול. "אני מדהימה את עצמי והוא מדהים אותי, ואני אוהבת את זה. לפעמים אני מרגישה שהוא כמו בן נוסף שלי - עד שאנחנו קופצים למיטה. אז אני מרגישה אחרת לגמרי".

ג'ונס כאמור לא שומר אמונים רק למק'קול. הוא יוצא במקביל עם אנא רונלד בת ה-68 (צעירונת!), אותה פגש באתר היכרויות. כפי שתוכלו לראות בווידיאו, הם לא יכולים להוריד את הידיים זו מזה.

ומה חושבים בני משפחתו של ג'ונס על מערכות היחסים הלא שגרתיות שלו? אמו מספרת שלקח לה זמן להתרגל לסגנון החיים שלו, אבל בסוף היום היא מקבלת אותו. גם לאנשים הקרובים אליו לוקח זמן להתרגל אבל ג'ונס מגן על הבחירות שלו בנחרצות: "הביקורת המרכזית היא שאני מחפש את הכסף שלהן, את הירושה. אני שומע את זה כל הזמן, אבל זה לא כך בכלל. אני עושה את זה בגלל שאני אוהב את זה והן אוהבות את זה גם".

לנו זה הזכיר את מערכות היחסים הבאות. נראה שזה דווקא באופנה.