מיליוני המעריצים של אושיית הרשת אדליה רוז נותרו המומים, לאחר שבני משפחתה של בת ה-15 הודיעו אתמול על מותה הטרגי. בהודעה שפורסמה על ידי הוריה, נודע כי הנערה הלכה לעולמה אחרי מאבק ממושך במחלת הפרוגריה.

"ב-12 בינואר, שעה 19:00, אדליה רוז ויליאמס שוחררה לחופשי מעולמנו", נכתב בפוסט הטרגי. "היא באה אלינו בשקט וכך גם הלכה, אבל חייה היו תוססים ויפים. סיפור האישי הותיר חותם על מיליוני אנשים והיא ריגשה את כל אלו שזכו להכיר אותה לאורך השנים. אדליה כבר לא סובלת מכאב וכעת, רוקדת לה לצלילי המוזיקה שכל כך אהבה".

View this post on Instagram

A post shared by The Adalia Rose Show (@adalia06)

אדליה רוז נולדה בדצמבר 2006 ואובחנה עם תסמונת פרוגריה, מחלה גנטית נדירה שגורמת להזדקנות מואצת ובסופו של דבר למוות כבר בשנות העשרה. למעשה, גילם הממוצע של אלו שסובלים מן המחלה חשוכת המרפא עומד על 13 שנה.

עוד בתחילת העשור הקודם, אדליה רוז הפכה לכוכבת רשת כשהחלה להעלות לרשת סרטוני שירה וריקוד. מאז, היא הפכה למפורסמת בכל העולם, עם יותר מ-12 מיליון עוקבים בפייסבוק, 373 אלף עוקבים באינסטגרם וקרוב ל-3 מיליון מנויים ביוטיוב.

View this post on Instagram

A post shared by The Adalia Rose Show (@adalia06)

מאז שנודע על מותה בחשבונות המדיה החברתיים שלה, עשרות אלפי גולשים ניחמו את בני משפחתה בתגובות. "אני מצטער מאוד", כתב אחד הגולשים. "היא נגעה בחייהם של המון אנשים דרך הסרטונים שלה ולימדה את כולנו לא לקחת שום דבר כמובן מאליו". בינתיים, גולש אחר כתב: "היא הייתה אדם מיוחד מאוד שהסבה אושר לאינספור אנשים ברחבי העולם. לעולם לא נשכח אותה".