כמו רוב הבנות בגילה, גם אדליה רוז וויליאמס בת השש אוהבת לשיר, לרקוד ולהתלבש יפה. אבל בניגוד לרוב הילדים, ההשתובבויות שלה הפכו אותה לסנסציית אינטרנט עם מיליוני מעריצים בפייסבוק.

אדליה רוז
אדליה ונטליה

כשישה מיליון גולשים עוקבים אחריה בפייסבוק, תיבת הדואר האלקטרוני שלה מלאה באלפי הודעות והיא מוצפת במאות מכתבים. עם זאת, הפופולריות שלה גררה גם תשומת לב לא רצויה והשמצות מהסיבה הפשוטה שהיא סובלת ממחלה נדירה בשם פרוגריה - מחלה גנטית נדירה הגורמת להזדקנות מואצת.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

הצעירה מטקסס (ארה"ב) קירחת ושוקלת קצת יותר משישה קילוגרמים. היא זקוקה לעזרה כשהיא מטפסת במדרגות והיא אינה הולכת לבית הספר מפני שהיא זקוקה להשגחה צמודה. תוחלת החיים הממוצעות לחולה בפרוגריה היא 13 שנה בלבד, אבל אדליה מנסה ליהנות מכל הזמן שיש לה בעולם הזה.

אדליה רוז
אדליה רוקדת. צפו בסרטון בתחתית הכתבה

אדליה רוז
מוצאת כל הזמן סיבות חדשות לחייך

בשל מראה החריג היא מקבלת הרבה מבטים חודרים ברחוב אבל הוריה - נטליה אמוצוריטיה בת ה-24 ואביה החורג ריאן פלנטה בן ה-26 - אומרים לה שזה רק מפני שהאנשים האלה מעולם לא ראו מלאך.

אדליה הפכה לכוכבת בחודש במאי של שנה שעברה, לאחר שאמה פתחה עבורה פרופיל בפייסבוק כדי שבני המשפחה והחברים יוכלו לעקוב אחריה. היא העלתה עשרות תמונות וקטעי וידאו שלה שרה, ותוך כמה דקות עשרות אנשים מחוץ למעגל המכרים כבר החלו להגיב.

אדליה רוז
מחופשת עם כל המשפחה בליל כל הקדושים

רוב התגובות היו חיוביות אבל היו רבים שלא התרגשו מהילדה האמיצה שמוצאת כל הזמן סיבות חדשות לחייך. חודשיים לאחר מכן החלו להתרוצץ שמועות מרושעות שהיא מתה ואחד המגיבים כתב לנטליה שבכל פעם שהיא מעלה תמונות או סרטונים שלה היא מציגה את בתה כאילו היא חלק ממופע אימים, אבל האם ממשיכה להתייחס לכל הביקורות כהשמצות ולא מתכוונת להפסיק.
(מקור 1, מקור 2)