גבר בריטי הדהים את הממלכה כשחשף את הממצא הביזארי שגילה מאחורי אחד הקירות בביתו. בשיחה עם כתבים מקומיים, ג'ונתן לואיס סיפר שהכל התחיל כשראה כבל חשמל משונה יוצא מקיר גבס שהותקן מתחת לגרם המדרגות בביתו. מסוקרן, הוא החליט לשבור את הקיר ומצא מאחוריו בובת סמרטוטים ישנה עם הודעה מבהילה.

בפתק שהוצמד לבובה נכתב שקוראים לבובה המסתורית "אמילי" והיא הייתה שייכת לבעלים של הבית בשנות ה-60 המוקדמות. "תודה ששחררת אותי", נכתב. "הבעלים המקורי שלי גר פה ב-1961. לא אהבתי אותו או את המשפחה שלו כי הם רק שרו כל הזמן והיו עליזים. זה היה מחליא. הייתי צריכה להיפטר מהם. החלטתי לדקור אותם למוות. אני מקווה שגם לך יש סכינים. שתהיה לך שינה מתוקה".

לואיס, בן 32 מוולטון, דרום-מערבית ללונדון, סיפר שמאז שסיפר לחבריו על הממצא המלחיץ בקיר הגבס, כולם אמרו לו למכור את הבית ולהסתלק משם. למרות זאת, הוא טוען שדווקא לא התרשם מהבובה או מהמכתב שהוצמד אליה. למעשה, הוא משוכנע שסתם מדובר במתיחה של אחד הדיירים הקודמים.

"זאת סתם בדיחה", סיפר בשיחה עם כתב ה-Liverpool Echo."כתוב בפתק שהבובה משנות ה-60, אבל הבית שופץ לחלוטין רק לפני 4 או 5 שנים. נראה לי שמי שגר בבית לפני פשוט סגר את הבובה בקיר בזמן ששיפץ את הבית. גם הנייר לא נראה לי ישן במיוחד".

זו לא הפעם הראשונה שבובת סמרטוטים הבהילה את תושבי בריטניה. רק לפני 3 שנים, דווח על מקרה שבו בובה חביבה בחנות בסקוטלנד גרמה לכל מי שנגע בה להרגיש לא טוב. בהמשך, פורסם אפילו סרטון שבו רואים את הבובה זזה, כביכול, בכוחות עצמה.