מנהלת חנות צדקה בסקוטלנד גרמה להתרגשות ברשת בעקבות סרטון שהעלתה, והוא באמת כל כך קריפי שרק יומיים עברו מאז שעלה לרשת וכבר הוא מככב בכל הרשתות החברתיות.

האישה הסקוטית, המכונה ביוטיוב killerscott666, הסבירה שהחנות קיבלה לידיה מספר קופסאות מלאות בחפצים מכל העולם. "בשקית אחת היו צעצועים ישנים. בזמן שחיפשתי כמה מאיכות טובה כדי למכור, נתקלתי בבובת הסחבות אן שמיד הזכירה לי את הבובה האמתית עליה מבוסס הסרט אנאבל". כאמור, דמות הבובה הזו נוצרה על ידי כותב אמריקאי, והיא הפכה לאחת שמפחדים ממנה כאשר התפרסם הסיפור על אנאבל, הבובה הרדופה.

למי שלא מכיר את הסיפור, אנאבל היה שמה של בובה שנרכשה בשנות ה-70 עבור אספנית, אשר טענה עם הזמן שהבובה מנסה להעביר אליה מסרים ואף תקפה את חברתה בניסיון חניקה. כדי להתמודד עם הרוע השטני, האספנית הצעירה קראה לעזרתם של זוג החוקרים לוריין ואד וורן, שהיו ידועים בזמנו ביכולתם - לטענתם - לגרש שדים ורוחות רפאים. הזוג וורן לא הצליח לגרש את השד מהבובה, ולכן הם לקחו אותה ונעלו אותה בארון זכוכית שמוצגת עד היום במוזיאון בביתם. ועכשיו נחזור ל-2018 ולמה שקרה לאישה הסקוטית.

בגלל סיפורי האימה על אנאבל, בעלת החנות התלהבה מהמציאה העתיקה, הניחה את הבובה על המדף כשידיה על ברכיה, והלכה לספר לעובדים מה מצאה. כשחזרה לבובה, היא ראתה ש"הזרועות שלנו היו לצדי גופה". היא חשבה שזה די מוזר, ולכן החליטה לסדר אותה שוב עם הידיים על הברכיים, לצלם אותה, ואז להמתין כמה דקות ולצלם אותה שוב כדי לראות אם יש שינוי. "10 דקות אחר כך היא הזיזה את זרועותיה שוב", כתבה בעלת החנות.

בנוסף לתזוזות המשונות, האישה טענה שכל מי שנגע בבובה הפך לחולה. לכן, למחרת החליטה האישה לצלם את הבובה בעזרת הסמארטפון שלה. לדבריה, בכל פעם שיצאה מהחדר היא לחצה על צילום ותיעדה מה קורה כשאיש לא נמצא ליד הבובה. ואז קרה הדבר הקריפי הבא:

 

כפי שאתם יכולים לראות, הבובה מזיזה את הזרוע ומסתובבת קצת. מפחיד וביזארי לגמרי, אבל אם להיות סקפטיים, אנחנו חשבנו שבהחלט ייתכן שפשוט מישהו הזיז בעזרת חוט את הזרוע השמאלית שלה, מה שיכול להסביר גם למה כל הגוף שלה זז לכיוון הזה ולא מעבר - כי אם היו מושכים חזק יותר היא הייתה נופלת.

מצד שני, רגע אחרי שהבובה זז לצד שמאל, היא מתיישרת קצת חזרה, ואת זה אין לנו איך להסביר. אז האם מדובר בזיוף או בדבר המלחיץ האמיתי? תגידו לנו אתם.