"בן זוגי התקין מצלמה בחדר שבו אני בדרך כלל הולכת מתוך שינה – תיהנו": סרטון של אושיית טיק טוק מקנדה הפך לאחרונה לוויראלי אחרי שהוא נתן לעוקבים שלה הצצה למעלליה באמצע הלילה. סלינה מאיירס, ממדינת אונטריו, סיפרה למיליוני העוקבים שלה שהיא בדרך כלל הולכת מתוך שינה אחרי שהיא אוכלת שוקולד או גבינה לפני השינה, אבל הפעם זה כנראה קרה בגלל מתח נפשי.

"הצלחנו לתעד דברים שקרו לי לפני כמה לילות, בהם אפילו לא אכלתי גבינה או שוקולד לפני שהשינה", אמרה מאיירס בסרטון. "אני הייתי קצת מתוחה בתקופה האחרונה בגלל השקת ערכת האיפור שלי. זה היה חתיכת לילה והסרטון הזה כנראה יהיה חלק ראשון בסדרה שלמה".

@celinaspookyboo

This night I was up for 1 hour and 13 minutes. We are getting cameras for everywhere

♬ original sound - Celinaspookyboo

בתיעוד אפשר לראות את מאיירס הולכת בסלון של ביתה בפיג'מה בעודה ממלמלת ונוהמת. בשלב מסוים, היא מושיטה את ידיה קדימה לפני שהיא ניגשת למקרר, משם היא מוציאה בקבוק קטשופ. מאיירס אז מניחה את הבקבוק על שולחן זכוכית (אחרי שני ניסיונות) ואומרת: "שתה".

אושיית הרשת ממשיכה להתהלך עד שהיא נעצרת מול התריסים של דלת המרפסת, ממלמלת עוד וצועקת: "פאק איט". בסופו של דבר, היא הולכת אל קצה הספה, נעצרת, מסתובבת אחורנית ואומרת "לא" לפני שהיא עוזבת את החדר. רק נדגיש שכל זה קרה לעיניי הכלב המבולבל שלה.

View this post on Instagram

A post shared by Celina Myers | BeautyxBoo (@celinaspookyboo)

הליכה מתוך שינה, או סהרוריות, היא הפרעת שינה שקורית כאשר אדם ישן מבצע פועלות כאילו היה ער – לרוב כשהוא יוצא משלב של שינה עמוקה (REM). בשנת 1987 היה אפילו מקרה של גבר קנדי שהרג את חמותו בזמן שהלך מתוך שינה. על פי מחקרים, למעלה מ-3% מהאוכלוסייה מתמודדים עם סהרוריות, כאשר הרוב הם ילדים.

סלינה מאיירס, שטיפחה לאורך השנים חשבון טיק טוק עם 7.1 מיליון עוקבים, העלתה את הסרטון בתחילת השבוע שעבר ומאז, הוא גרף כבר יותר מ-5.6 מיליון צפיות, 1.3 מיליון לייקים וכמעט 17 אלף תגובות. בתיאור הפוסט, מאיירס כתבה שבאותו לילה היא התהלכה מתוך שינה במשך שעה ו-13 דקות. כמו כן, בכוונתה לרשת עכשיו את כל הבית במצלמות – בתקווה להקליט עוד כמה סרטונים הזויים.