האם כתמי הלידה שלנו הם אזהרות מהגלגולים הקודמים? סרטון ויראלי חשף לאחרונה תאוריה ביזארית לפיה סימני הלידה שלנו מרמזים על האופן שבו מתנו בחיינו הקודמים. מי שאחראי לסרטון הוא בחור אמריקאי צעיר שמפעיל את חשבון הטיקטוק tythecrazyguy, שטיפח קרוב ל-3 מיליון עוקבים בזכות שורה של פוסטים לגבי תאוריות קונספירציה.

הסרטון שלו נפתח בשאלה "מה סימני הלידה אומרים עליכם?", ואז הבחור הצעיר צולל לתאוריה ומסביר שכל סימן לידה מתאר דרך אחרת שבה מתם בגלגול הקודם. "כתם לידה הוא בעצם הדרך של החיים הקודמים שלכם להזהיר אתכם מפני המוות", הוא אומר ומציין מה כל סימן לידה אומר.

@tythecrazyguy

If you have the last birth mark… praying for you ##conspiracy ##theory

♬ Mysterious - Andreas Scherren

"אם יש לכם כתם לידה חום, אז זה מסמל סוג של פצע שהוביל למותכם – בין אם זה דקירה או ירי", מסביר המשתמש. "אם יש לכם כתם לידה אדום, אז זה אומר שנשרפתם למוות בחיים הקודמים שלכם. לחלק מהאנשים יש גם כתם לידה או נקודות על העין, מה שמסמל את זה שהם מתו בשנתם".

הוא ממשיך: "הנה אחד ממש ספציפי, אבל אם יש לכם סימן לידה שסביבו כתם לבן אז זה אומר שמתם אחרי שירו עליכם חץ מורעל. אם יש לכם כתם לידה באזור איבר המין, אז זה אומר שמתתם בזמן הסקס". כיאה לסרטוני קונספירציה, לא ברור בכלל מה המקורות של הבחור הצעיר אבל הפוסט גרף יותר מ-4 מיליון צפיות.

View this post on Instagram

A post shared by (@birthmarkgang)

אם הגעתם עד לכאן, אז עכשיו זה השלב שחשוב לנו להדגיש שכתמי לידה הם חלק מתופעה טבעית לחלוטין שעל פי מחקרים, קורית כתוצאה מהצטברות של חומרים גופניים שונים בשכבות העור. לדוגמא, ריבוי של תאי דם באזור העור גורם להמנגיומה (או "סימני דם"), בזמן שריבוי של תאי פיגמנטים גורם להיווצרותם של נבוסים (שומות). האם הם גם אזהרות מהגלגולים הקודמים? כנראה שלא, אבל לפעמים הם סימן לזה שספחתם את התאום שלכם ברחם של אמכם.

ובהקשר הזה, קבלו סיפור מרתק: טיילור מור, זמרת ודוגמנית מארה"ב, נולדה עם סימן לידה אדמדם שחוצה את בטנה בדיוק באמצע. במרוצת הזמן, היא הבינה שהסימן מעיד על כך שיש לה כימריזם (מה שקורה כשעובר נוצר משתי זיגוטות שונות). ובמילים אחרות, היא האחות התאומה של עצמה.