ההנאה מחוויה מינית היא דבר סובייקטיבי ובהתאם לכך, גם מה שהופך אדם לטוב במיטה. לכל אחד מאיתנו העדפות מיניות שונות ולפיכך אנחנו רואים אחרת מה שנחשב ל"סקס טוב". עם זאת, נראה שאנחנו דומים יותר אחד לשני ממה שחשבנו. לפחות בכל הנוגע למה שאנחנו מגדירים כדבר חשוב שמשפיע על ההנאה המינית.

 >> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

מתברר שכששואלים אנשים איזו עצה הם יכולים לתת לשיפור ההנאה המינית, מרביתם עונים דבר אחד ויחיד: התלהבות. המון משתמשים באתר "רדיט" השיבו שהתלהבות היא פקטור משמעותי להנאה ממין וכך גם לא מעט קוראים במגזין Cosmopolitan UK. לפי המגזין, 3,973 קוראים וקוראות מכל המינים והמגדרים השיבו שהתלהבות בזמן קיום יחסי מין הופכת את הפרטנר לטוב יותר במיטה. כלומר, התחושה שהאדם שמולכם ממש חושק בזה ומתלהב מעצם קיום יחסי המין, משפרת את הביצועים שלו (או שלה).

אז מה הדבר שאתם יכולים לעשות כדי לשפר את הביצועים שלכם בין הסדינים? פשוט מאוד, לרצות את זה באמת (ולא בכאילו!). העמדת פנים שאתם רוצים או מעוניינים או מתלהבים היא לא רעיון טוב, כיוון שמרבית האנשים יידעו לזהות את הזיוף וכמובן שזה לא עוזר גם לכם ליהנות במהלך הסקס.

עוד ב-mako בריאות:
>> התקלח בצימר בגליל - ונותר נכה
>> גברים, אל תתעלמו מהסימפטומים הבאים
>> כך ירדתי 7 קילו עם תפריט שכולל בורקס וצ'יפס

"גברים, כמו נשים, רוצים להיות נחשקים. כשאישה לוחשת לי באוזן ואומרת לי כמה היא רוצה אותי, כמה שהיא חושבת שאני מושך והיא מראה את זה, אז זה הדבר הכי סקסי שיכול לקרות. זה גם גורם לי להשקיע בה יותר במקביל", סיפר אחד הקוראים. "כישורים לא שווים כלום אם אתם לא מושקעים בזה", אמר קורא אחר. כבר ציינו בעבר שתקשורת טובה במהלך הסקס היא אחד הגורמים שהכי משפיעים על ההנאה ושביעות הרצון מחיי המין, אז ודאו שאתם מבטאים ומראים לצד השני עד כמה אתם חושקים בו, כדי שהוא יבין שאתם רוצים את זה מאוד. פשוט, לא?