מייגן מרקל תמיד נראית זוהרת, גם כשהיא מופיעה על שער של מגזין "ואניטי פייר" עם מינימום איפור. אז כמובן שקשה שלא לתהות, כיצד השחקנית (והמאורסת הטרייה) מצליחה בלו"ז העמוס שלה לשמור על הגזרה ועל אורח חיים בריא? בואו נגיד שהיא מאוד חרוצה ויש לנו לא מעט ללמוד ממנה. 

>> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

חובבת יוגה

"יוגה זה הדבר שלי", סיפרה מרקל למגזין Best Health וסיפרה כי היא למעשה גדלה על יוגה, כיאה לבת של מדריכת יוגה. מייגן אוהבת במיוחד יוגה חמה ויוגה ויניאסה, שיתרונותיה הן בין היתר שיפור הגמישות, חיזוק השרירים, שיפור יכולת הריכוז, הפחתת חרדה ושיפור השינה.

משתדלת להיצמד לתזונה נקייה

 מייגן משתדלת להיצמד לתזונה נקייה – Clean Eating, המאופיינת בהימנעות ממזון מעובד ודגש על מזון טבעי, ללא חומרים משמרים, דל סוכר ודל נתרן. "אני פשוט מנסה להימנע ממאכלים שעשויים לגרום לי להרגיש מנומנמת וחסרת מרץ", סיפרה למגזין Shape. "אני אוכלת בעיקר דגים וירקות, אבל אני גם חובבת אוכל". מייגן גם יודעת להתפנק לפעמים, במנה של מאכלי ים עם צ'יפס בצד, אותו היא חולקת עם חברים. "כיוון שאני מתאמנת הרבה, אני לא רוצה להרגיש מקופחת באוכל שאני אוכלת. אני חושבת שברגע שאתה מרגיש כך, אתה מתחיל באכילה של מזון לא בריא. זו לא דיאטה בשבילי, זו דרך חיים".

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on


עוד ב-mako בריאות
>> למה הדיאטה החדשה הזאת שוברת את האינטרנט?
>> כנראה שזמן לא באמת מרפא לב שבור 
>> מי בריאה יותר: אשלי גרהאם או ג'יג'י חדיד?

מנשנשת בחוכמה

גם כשמגיע החשק לנשנוש בין ארוחות, מייגן מעדיפה להכין נשנושים שהם גם טעימים, אבל גם סופר בריאים. הנשנוש האהוב עליה זה פרוסות תפוח, עליו חמאת שקדים ומעט מלח ים. וכשבא לה בוסט של אנרגיה – היא מעדיפה מיץ ירוק על פני קפה.

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on


מתחילה את היום כמו שצריך

"אני מנסה לאכול טבעוני במהלך השבוע ואז בסופי השבוע אני מתגמשת קצת יותר עם האוכל שלי", אמרה מייגן בראיון ל-Best Health. במהלך הצילומים לסדרת הטלוויזיה בה היא משתתפת, מייגן אוהבת להתחיל את היום שלה עם כוס מים חמים ולימון, שעוזרים להתניע את מערכת העיכול אחרי השינה. לאחר מכן היא אוהבת לאכול שיבולת שועל עם בננה ומעט סירופ אגבה. בכל יום רגיל שבו היא לא עובדת, מייגן מתחילה את היום שלה עם חביתת ירק, גבינה וצנים.

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on