בדומה ללהקות בעלי החיים בטבע, גם בקרב גברים ישנו דגש רב על גודל איבר המין. איבר גדול מזוהה לרוב עם כוח ותעוזה ואמירה זו מקובלת גם ברפואה הסינית. גם לפי הכתבים הקלאסיים בסין העתיקה, פין גדול מעיד על רמה גבוהה וחזקה של אנרגית יאנג המסמלת שהאדם יהיה לוחם טוב וצייד טוב.

>> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

לעומת זאת, עבור הנשים, חשוב יותר שאיבר המין הזכרי יתאים לצורת איבר המין הנשי - דבר שלא תמיד קשור בגודל. ישנן חמש צורות קלאסיות של הנרתיק הנשי: שטחי, בינוני, עמוק, רחב וצר. כמו כן, חמישה סוגי איברי מין זכריים לפי הגדרות חמש האלמנטים: עץ, אש, אדמה, מתכת ומים.

הרפואה הסינית הגדירה גם חמש שיטות אבחון, על פיהן ניתן לזהות על סמך הסימנים החיצוניים איך יראה איבר המין של הגבר או איבר המין של האישה. למשל, אצל הגבר: אצבעות רגליים וידיים ארוכות ירמזו על אורך פין ארוך יותר. בהתאמה, אצבעות קצרות ירמזו על איבר קצר יותר. האגודלים בדרך כלל דומים לצורת העטרה של איבר המין הזכרי ואף גדול יעיד על איבר מין זכרי גדול.

לפי התורה הסינית נשים בעלות עיניים עמוקות ומהפנטות הן בעלות נרתיק עמוק יותר, עיניים גדולות יעידו על נרתיק גדול. בנוסף, גמישות הרגליים יעידו על עומק ואלסטיות הנרתיק. 

אבקת ג'ינג'ר (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
הכירו את המשחה שתגרום לכם להפיק יותר אנרגיה מקיום יחסי המין | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

עוד בmako בריאות:
>> האם שתיית מים יכולה להרזות?
>> שנסו מותניים וכווצו ישבן: תרגילים לישבן פלדה
>> יצאתם אבי נעלבי? 7 סימנים שאתם מתים מעייפות

מיצוי הפוטנציאל

יכולת מינית מוצלחת של האישה מצריכה אימון של שרירי הנרתיק לגמישות ואלסטיות, לצורך התאמתה לכל סוגי הפינים הגבריים. הצלחת הגבר היא להתאים את עצמו לצורת הנרתיק של אותה אישה, בכדי ליצור מעבר של אנרגיה מושלם בינו לבינה. 

האורך הקלאסי של איבר המין הזכרי לפי הפילוסופיה הסינית נע בין 5 עד 9 צון. צון היא אמת מידה ששווה בערך לרוחב האגודל של הגבר המדובר. הגברים בתקופה העתיקה השתמשו בעזרים נוספים על מנת להעצים את היכולות המיניות ואת גודל איבר מינם. למשל, השימוש הרחב בטבעות דרקון לעצירת הדם. טבעות אשר כורכים סביב איבר המין על מנת לעזור לפיתוח גודלו ולעיכוב תהליכי האורגזמה והשפיכה. גם כיום ניתן למצוא טבעות דרקון מודרניות אותן טבעות הסיליקון האלסטיות המיועדות ללבישה על איבר המין בכדי לעכב את תהליך השפיכה.

בנוסף, כדי להעצים את האנרגיה המינית השתמשו הגברים במה שנקרא תחבושות אהבה סיניות - יריעות בד אשר נטבלו בתערובות של מיצוי צמחים ואלכוהול. התערובות היו מופקות מצמחים סינים המחזקים את האנרגיה ומניעים את הדם דבר אשר עוזר לעיכוב תהליך האורגזמה, מביא את גודל הפין לפוטנציאל המקסימלי שלו בגודל  ומעלה את יכולת התפקוד המינית.

הסינים השתמשו גם בתערובות צמחים למריחה חיצונית מידי יום על איבר המין על מנת להפיק יותר אנרגיה מקיום יחסי המין בין הגבר לאישה. את התערובות הללו ניתן למצוא היום בכל מטבח בארץ, על אף שבסין השתמשו גם בעוד צמחים נוספים. את אחת התערובות מכינים כך: מערבבים יין אדום או שמן זית עם אבקה של תה ירוק, פלפל שחור, ג'ינגר טרי או אפילו אבקת ג׳ינג׳ר בכמויות שוות ומורחים על איבר המין באופן יומיומי למשך 10 ימים.

* בועז ישעיהו, מומחה ברפואה סינית מודרנית. הקים את מרפאת הקיסר הצהוב - לרפואה סינית, אנטי איג׳ינג ורפואה מונעת. כמו כן, השיק את ליין צמחי המרפא הסינים של הקיסר הצהוב כתחליפים לתרופות מערביות. לייעוץ אישי עם הקיסר הצהוב, טלפון: 03-5015106

>> בטור הקודם: למה נשים יותר מרוויחות מסקס?