השטיח האדום פרוש, המצלמות מכוונות והביצה המקומית כבר מבעבעת מהתרגשות לקראת תכנית הבככורה של "ערב טוב עם גיא פינס" בקשת (הערב ב-18:50). הצטרפנו אל נבחרת התכנית על סט צילומי הפרומו וגילתה שמאחורי הקלעים כמו בחיים עצמם, יש מי שמתרגשים יותר ויש מי שלא מבינים על מה המהומה. "אנחנו רק בדיעבד נוכל להגיד לך את ההרגשה לדבר החדש", אמרה דורין אטיאס והסבירה שהתכנית לא הולכת לעבור שינוי דרסטי, וכי הם ימשיכו לספק את אותו התוכן באותה האנרגיה גם בערוץ החדש. 

לעומת התכנים שצפויים ברובם להישאר כפי שאתם מכירים אותם, מה שכן צפוי לעבור שינוי מהותי, זה דווקא חשבון הבנק של לירון ויצמן. המגישה והעורכת ציינה בחיוך שובבי, שעם המעבר לקשת היא צפויה לקבל "הרבה יותר כסף". משנה מקום משנה מזל? לא אם תשאלו את דנה גרוצקי שהתקשתה שלא להיראות מופתעת למשמע אוזניה: "אף אחד לא דיבר איתי על תשלומים אחרים". 

סלפי עם טראמפ ואורן חזן על הירח (צילום: רועי חבני)
היי טראמפ | צילום: רועי חבני

עד שגרוצקי תפתח מחדש את חוזה ההעסקה שלה (יו גו גירל!), ניצלנו את המפגש כדי להוציא קצת ג'וס על המערכת ששינתה את כל מה שחשבתם על רכילות. על השאלה מי הכי פעיל בקבוצות הוואטצאפ של המערכת, קיבלנו תשובה חד משמעית: "גיא!" הכריזה ויצמן ומיד זכתה להסכמה של גרוצקי. "בעשר בלילה הוא מתחיל להטריף אותם, בעשר וחצי למה פה? למה זה? למה תחקירים? ואז במצומצם שזה חמ"ל בלי גיא אנחנו מתחילים לטנף".

 צילום וידאו: רועי חבני | עריכת וידאו: אורי סיני

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו 

עוד ב"ערב טוב עם גיא פינס":

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון - שלישי ב-18:50. קשת, ערוץ 2