משפט יהודי עתיק אומר: "ישן מפני חדש תוציאו", וזה בדיוק מה שהחליטו לעשות במערכת "ערב טוב עם גיא פינס". רגע לפני שהם עולים לשידור בפעם הראשונה בערוץ 2 (ראשון ה-10.9 בקשת) תכנית הבידור הכי וותיקה בארץ החליטה לצלול לארכיון הכתבות שלה ולשלוף משם כמה אוצרות שהתחילו להעלות אבק. הנה כמה דברים שלא יכלנו להרשות לכם לפספס. 

כשבר רפאלי הייתה הסייד קיק של יעל בר זוהר

אי שם בשנה הראשונה של המילניום הנוכחי, בגיא פינס החליטו לשלוח צוות לסיקור עד לזנזיבר האקזוטית כדי לספר לכם לפני כולם על דוגמנית בת 15.5 בשם בר רפאלי. ברבור הייתה אז אמנם רק שחקנית חיזוק לכוכבת יעל בר זוהר, אבל זה לא מנע מאמא ציפי להכתיב כבר אז את הקווים לדמותה של הקריירה שלה. ועכשיו חידה: האם תצליחו לזהות מי המאפרת על הסט?

 

להיות איתה: אסי עזר ורותם בנשיקה לוהטת

בדיוק לפני עשור, הרבה לפני שאסי ורותם הפכו לצמד הבלתי מנוצח של הטלוויזיה הישראלית, שניהם עבדו יחד ככתבים במערכת "ערב טוב עם גיא פינס". בזמן שרותם הייתה עסוקה במינוף קריירת הדוגמנות שלה, הקולגה אסי הגיע לסקר אותה בסט צילומים של קמפיין חדש ולא פסס את ההזדמנות לעשות פרובוקציה ולנשק את רותם לעיני המצלמה. מעניין אם אלברט כבר צפה בזה. 

אקסיות או לא להיות: אסתי גינצבורג ויוסי בובליל מאוהבים

השנה היא  2008, יוסי בובליל הוא איש עסקים ניו יורקי ואנונימי ואסתי גינצבורג היא קטינה שאסור לה לשתות אבל מותר לה להתאהב. השניים שהכירו במהלך נסיעת עבודה שלה לניו יורק, ניהלו מערכת יחסים רצינית שהגיע לשיאה במסיבת הפתעה לכבוד יום ההולדת שלו. היחסים ביניהם אמנם לא שרדו במבחן הזמן אבל זה לא מנע מיוסי להפוך לשורד טלוויזיוני בהתהוות.

 

מלכת זמר העברי: הראיון האחרון עם שושנה דמארי

בפברואר 2006, זמן קצר לפני ששושנה דמארי הלכה לעולמה, גיא פינס פגש אותה לראיון אופטימי ומרגש. היא סיפרה לו על החיבור הרגשי לשירים שלה שהפכו לליהיטים ועל המטרה שהציבה לעצמה בחיים: "אוהבת לתת שמחה לאנשים". הארכיון זוכר וגם אנחנו.

״ערב טוב עם גיא פינס״: ראשון ה-10.9, בשעה 19:00. ערוץ 2, קשת