עברה למעלה משנה מאז הפעם האחרונה שהזמנו פאד תאי - אחד המאכלים הפופולריים בישראל - זמן מספיק בהחלט בשביל להחליט לפתוח בסיבוב שני. הפעם הזמנו מהרשתות זוזוברה וקמפאי סטריט פוד זוג מנות עסקיות עם פאד תאי צמחוני וסלט אצות אסייתי - והתוצאות לפניכם.

זוזוברה

מה אכלנו? מסניף זוזוברה הרצליה הזמנו ארוחה עסקית הכוללת סלט אסייתי, פאד תאי צמחוני ושתייה ב-70 שקלים, והוספנו עוד 10 שקלים דמי משלוח. רק כעבור שעה וחצי קיבלנו את האוכל, עם בונוס של שתי מנות נאגטס עוף לילדים. למה? לא ברור.

איך היה? הסלט האסייתי היה נהדר וכלל אצות, מלפפונים פריכים, כרוב לבן ורוטב טעים. גם גודל הסלט היה מכובד. גם הפאד תאי היה מרשים מאוד מבחינת הכמות, ובכל הקשור לטעם היה בהחלט טעים ועשוי היטב - אומנם לא ממנות הפאד תאי הטעימות ביותר שיצא לנו לטעום (בעיקר בגלל העייפות שהיא תוצאה של למעלה משעה בדרכים), אבל מנה טובה ומשביעה.

שורה תחתונה: לא מבריק אך עשוי היטב. לגמרי עושה את העבודה.

פאד תאי זוזוברה מול קמפאי (צילום: ויטה קיירס, mako אוכל)
קרב הפתאי - המתמודדים | צילום: ויטה קיירס, mako אוכל

קמפאי

מה אכלנו? המשלוחים של רשת קמפאי סטריט פוד לא מגיעים לרמת החייל, ולכן סרנו לסניף בקרוב והצטיידנו בארוחה עסקית שכללה פאד תאי צמחוני, מנה ראשונה ושתייה ועלתה 59 שקלים.

איך היה? המנה הראשונה של קמפאי הייתה מצוינת: סלט אצות אסייתי עם אטריות זכוכית, חסה, מלפפון וג'ינג'ר - מנה עשירה ומשביעה יחסית למנה ראשונה. מנת הפאד תאי, לעומת זאת, הייתה מאכזבת מאוד. היא אומנם הייתה גדולה ועשירה, אך חסרת טעם לחלוטין. הרכיב הדומיננטי ביותר במנה היה נבטים סיניים, הטופו היה תפל לחלוטין והאטריות היו חמוצות, מה שלא החמיא להן כלל. בקיצור, התבאסנו.

שורה התחתונה: ניצחון מוחץ לזוזוברה.