ריבר

מה הזמנו? מנת פאד תאי קלאסית - אטריות אורז מוקפצות עם עוף, טופו, נבטים, ביצה, בצל ירוק, בוטנים, כוסברה ולימון. מחיר המנה: 54 שקלים (+9 שקלים דמי משלוח).

זמן הגעה: שעה ועשרים.

אצלנו בפייסבוק תמיד טעים

בקצרה: המשלוח של ריבר התחיל מסורבל והמשיך מסורבל - ההזמנה באתר האינטרנט נכשלה אחרי מספר ניסיונות, אז נאלצנו להתקשר למוקדנית כללית שנתנה לנו שירות לא מי יודע מה. בסופו של דבר הזמנו את המנה (יחד עם תוספת דמי משלוח. למה?) וקיבלנו אותה אחרי למעלה משעה. שזה המון.

המנה עצמה הייתה אמנם גדולה, אבל לא אסתטית. האטריות בושלו יתר על המידה ונדבקו זו לזו. הכוסברה הייתה עייפה ויבשה וכך גם העוף (שהיה חביב למדי בטעמו אבל נורא יבש). לא היה זכר לפריכות הבוטנים, הירקות שהובטחו או הביצה. גם הטעם - או ליתר דיוק, המחסור בו - לא הצליח לשפר את הרושם העלוב מהמנה.

שורה תחתונה: דיכאון אפור ולא זול באמצע יום עבודה.

עוד באוכל טוב:

קורדון בלו ביתי, פשוט וכשר מחזה עוף ופסטרמה
מושיק רוט עם עוגת יוגורט ולימון מהממת
שומעים? אז מי ומי לא נסגרת בסוף

פאד תאי ריבר
התאכזבנו. ריבר | צילום: אנטולי מיכאלו, יחסי ציבור

ג'ירף

מה הזמנו? פאד תאי עוף עם אטריות אורז, בצל ירוק, לימון, כוסברה, בוטנים, עוף וביצה (54 שקלים). לצערנו, נתקלנו בהגבלה של מינימום משלוח (לפחות 65 שקלים), כך שנאלצנו להזמין מנה נוספת שלא נכנסה לביקורת אך העלתה את מחיר ההזמנה ל-86 שקלים (+8 שקלים דמי משלוח. שוב, למה?).

זמן הגעה: 40 דקות. בכל זאת, אחד הסניפים של הרשת נמצא ממש מאחורי משרדי mako.

בקצרה: חוויית המשלוח מהג'ירף הייתה נעימה ויעילה כבר מהרגע הראשון. הזמנו מאתר האינטרנט והמשלוח הגיע תוך זמן קצר. האוכל היה אסתטי ולא פחות חשוב מכך, טעים מאוד. לעומת הווריאציה של ריבר לפאד תאי, המשלוח של ג'ירף היה מלא פריכות וחיות - הירקות היו טריים, האטריות בושלו באופן מדויק, והמנה הייתה בעלת ניחוחות תאילנדיים כמו שמצפים מפאד תאי (בשונה מהאנמיות הכללית של המנה של ריבר).

סה"כ: הפתעה נעימה. מלבד המחיר שהיה לא מפתיע ולא נעים.

שורה התחתונה: ניצחון מוחץ לג'ירף בכלל הפרמטרים. אבל באמא שלכם, ותרו על מינימום ההזמנה. לפחות בצהריים.

>> בפעם שעברה התחרו אצלנו ההמבורגרים של אגדיר ושל וולפנייטס