קציצות בשר ואורז בסיר אחד

כל כך מעט אחרי פסח, תנו לנו להתעצל ולהתפנק עוד קצת על מנות של עיקרית ותוספת בסיר אחד. מה אכפת לכם. נשבעים לכם שזה טעים פצצות.

>> למתכון: קציצות בשר ואורז בסיר אחד

בטטות אפויות בניחוח משכר (צילום: בני גם זו לטובה, אוכל טוב)
בטטות אפויות בניחוח משכר | צילום: בני גם זו לטובה, אוכל טוב

בטטה בתנור בניחוח משכר

תוספת אחת הייתה לנו במנה הקודמת, אבל מה עם איזה ירק צלוי? אז הנה, בטטות בתנור שהן פשוטות פשוטות להכנה, אבל בכל זאת יותר מתוחכמות מהבטטות הרגילות בשמן זית ומלח, שאנחנו מתקתקים על בסיס יומיומי. יש פה חומץ בלסמי ויש עוד מרכיב אחד, שפחות הייתם מצפים למצוא במנה של בטטות, אבל מרגע שתנסו אותו אין לנו שום ספק שגם אתם תתאהבו.

>> למתכון: בטטה בתנור בניחוח משכר

סלט כרוב ושומר (צילום: אפיק גבאי, אוכל טוב)
סלט כרוב ושומר | צילום: אפיק גבאי, אוכל טוב

סלט כרוב ושומר

אנחנו הולכים להגיד עכשיו משהו מאוד לא פופולרי, תהיו מוכנים: נמאס לנו מרוטב סויה בסלט הכרוב שלנו. פשוט נמאס. אנחנו לא מבטיחים שזה יישאר ככה לנצח, למעשה אנחנו די בטוחים ששבוע-שבועיים ואנחנו חוזרים לסלט הכרוב ברוטב "אסייתי" שלנו בזחילה, אבל עכשיו, ברגע זה ממש, אנחנו יותר בעניין של טריות חמצמצה מאשר של מליחות אוממית ממכרת. אז זה סלט הכרוב שלנו לשבת.

>> למתכון: סלט כרוב ושומר

עוגת שיש לוטוס פרווה מהבלוג קווין אוף קייק (צילום: חסי סגל, קווין אוף קייק)
עוגת שיש לוטוס פרווה מהבלוג קווין אוף קייק | צילום: חסי סגל, קווין אוף קייק

עוגת שיש לוטוס פרווה

עוגת לוטוס ללא מוצרי חלב, רכה רכה ואוורירית אוורירית, בזכות הקצפה ארוכה של הביצים (השלמות, השלמות. לא הפרדנו ביצים, תירגעו) ובזכות המרה של חלק מהקמח באינסטנט פודינג וניל. התבלבלו לכם הקומות היפות? לא קרה כלום, היא עדיין תהיה טעימה בשיגעון.

>> למתכון: עוגת שיש לוטוס פרווה

בתיאבון!