אין תמונה
שוקולד השחר נותן פייט
ממרח אגוזים, השחר העולה

אחרי שנים רבות של התייבשות על המדף, החבר'ה של "השחר העולה", מאכל הילדות של כולנו, מכריזים על מהפכה. זה התחיל עם המיתוג המפתיע של אברום בורג כפרזנטור (כולל ליקוק האצבע המפורסם) וממשיך עכשיו עם השקת המוצר הראשון בליין ממרחים מגוון וסקסי-בתיאוריה.

ממרח האגוזים החדש, שעליו עבדו כחמש שנים במעבדות שוקולד בשווייץ, עשוי, ובכן, מאגוזים – והרבה מהם. בחברה מבטיחים שכמות האגוזים בו גדולה משמעותית מיתר הממרחים בשוק, והאמת היא שקל להאמין לזה – טעמו עשיר, מלא ואפילו לא תעשייתי מדי, במיוחד לנוכח רשימת חומרי הטעם והריח הארוכה על התווית. עכשיו רק נותר לקרוא לילד בשמו – "נוטלה לפריפריה" – ולהתחיל לאכול עם כפית.

שורה תחתונה: טעם של חו"ל, מחיר של הארץ.

מחיר: 13 שקלים לאריזה של 350 גרם.

אין תמונה
רוצים קרטיב? תקנו קרטיב
מסטיקים בטעם קרטיבים, מאסט

התקשינו מאוד לגבש דעה על סדרת המסטיקים בטעם קרטיבים של מאסט. מאוד מאוד. ראשית, כי מה הטעם במסטיק בטעם קרטיב? אם היינו רוצים קרטיב היינו קונים לנו קרטיב, ולא מסתפקים בגומי לעיסה. שנית - תמצית טעם היא תמצית טעם היא תמצית טעם. זה לא שמסטיק אננס רגיל נהנה מהטעם הטבעי של הפרי, הרי גם הקרטיב וגם המסטיק מבוססים על אותן תמציות מלאכותיות, אז מה הקטע? ובכל זאת, טעמנו וגילינו שיש הבדל. משהו בטעם של המסטיקים מצליח לחקות את האפיל הקפוא של הקרטיבים, רק שלא תמיד ברור אם זה טוב או רע.

שורה תחתונה: אם חייבים לסכם, הלימון נחמד, גם לרמזור נמצאו אוהבים, על האננס אפשר לוותר.

מחיר: 4.5 שקלים לחפיסה.

אין תמונה
להיט בדירות רווקים
עוגיות שוקולד צ'יפס במילוי קרם שוקולד, Merba

עוגיות השוקולד צ'יפס של Merba, המוכרות כ"עוגיות 37", משיקות את עצמן מחדש – והפעם עם מילוי קרם שוקולד. כמות השוקולד בעוגייה הוכפלה, ולאוהבי החום-החום הזה זה עושה רק טוב. מצד שני, עיגולי השוקו-צ'יפס הקטנים עדיין שם, וזה מוזר. המרקם של העוגייה נשאר כשהיה – לא מאוד נימוח, אבל נראה שזה לא מפריע למותג הזה להישאר פופולרי ולככב כקינוח המוביל בדירות רווקים מוזנחות.

שורה תחתונה: כל המרבה בשוקולד, הרי זה משובח.

מחיר: 10 שקלים לאריזה של 175 גרם.

אין תמונה
פיטנס. שוב טעים
פיטנס עם שוקולד לבן

לא ברור מה הסיפור עם הקורנפלקס של פיטנס, אבל איכשהו שוב ושוב הוא מפתיע אותנו לטובה. הפעם טעמנו את המהדורה החדשה לקיץ, שבה אחד מכל כמה פתותים מצופה בשוקולד לבן. המפגש עם השוקולד שימח את הפה מאוד, וגם המפגש עם הפתותים הנטורל היה כיפי – בגלל המתיקות העזה והבלתי מתפשרת של השוקולד. את גרסת השוקולד המריר אהבנו יותר, אבל גם זו בהחלט ראויה.

שורה תחתונה: לא מתוחכם, אבל טעים.

מחיר: 22 שקלים לאריזה 350 גרם

רוצים להוכיח לחבר אוהד הנוטלה שהוא טועה? שתפו

>> קבלו אותה: סברינה ממש ממש כמו פעם
>> ומנגד: קרקרים בריאים שאפשר להכין לבד