אין תמונה
ביסלי אקסטרים. ממש לא באקסטרים
ביסלי אקסטרים, אסם

הביסלי החדש והעוצמתי אמור להיות גדול יותר, מרעיש יותר ומתובל יותר. ואללה? אנחנו שמנו לב שהוא קצת ארוך יותר מהביסלי הרגיל, אבל עזות טעם? פחות. ביסלי הוא ביסלי הוא ביסלי, וככזה, אנחנו לא יכולים להפסיק לאכול אותו. מבחינתנו, ממש אין צורך לפתות אותנו לקנות אותו עם סופרלטיבים עודפים ועם המילה יותר המיותרת.

שורה תחתונה: תניחו לנו לאכול את הביסלי שלנו בשקט בגודלו הטבעי ואל תצפצפו לנו באוזניים עם פרסומות מרעישות. שני כוכבים.

מחיר מומלץ לצרכן: 4 שקלים לשקית של 70 גרם.

אין תמונה
תפוצ'יפס אקסטרה. אקסטרה מי?
תפוצ'יפס XTRA, שטראוס

כשטעמנו את התפוצ'יפס המוגדל כבר התחלנו להרגיש שיש כאן קנוניה. החברו כל מעצמות המזון המתחרות בישראל במטרה להערים על הצרכן? האם הבינוני של האתמול הוא האקסטרים של היום? גם בתפוצ'יפס (אקסטרה, סליחה, אקסטרים זה הביסלי) החדש הובטח לנו חיתוך עמוק פי 2, קראנצ'יות כפולה וטעם משודרג – וגם פה מצאנו את אותו החטיף, באותו הטעם וכן, גם כמעט באותו הגודל. הפרוסות אינן עבות כפי שסופר, ונכון שהגלים שלהן צפופים יותר מבדרך כלל – אבל מכאן ועד לפי 2? המרחק רב.

שורה תחתונה: מצטערים, מדובר באקסטה בלוף. שני כוכבים.

מחיר: 4 שקלים לשקית של 50 גרם; 12.3 שקלים לשקית של 200 גרם.

אין תמונה
בייגלס. כמו בייגלה, רק שמן
בייגלס, אסם

אחרי ההצלחה הפסיכית של השטוחים חיפשו באסם את הדבר המדליק הבא, והחליטו ללכת הפעם על ההפך הגמור – בייגלה שמנמן ועב בצק. בצורה הוא מזכיר מאוד את הבייגל האמריקאי, וגם השם, "בייגלס", מושך לכיוון הזה. בטעם והמרקם, למרבה הצער, הבייגלס אינם מזכירים במאום את הבייגלה הרך והבשרני של הדוד סם. מדובר בבייגלה רגיל לכל דבר – רק עבה יותר. הוא פריך מאוד, ולא בלתי טעים, אבל בהחלט ניכרת בו יבשושיות. לצורך העניין, בן השנתיים טבל אותו בחלב מיוזמתו, כנראה כי הרגיש בחושיו הקטנטנים את האתגר הצפוי לו לשיניים.

שורה תחתונה: פשוט בייגלה עבה. אחרי שאוכלים את הראשון מרגישים מצד אחד אכזבה, אבל מצד שני רצון להשקיע את היד בשקית ולגרוף חופן נוסף. 3 כוכבים.

מחיר: 10 שקלים לשקית של 180 גרם.

סוכריות ללא סוכר בטעם אשכולית אדומה, מאסט (צילום: סטודיו שטראוס,  יחסי ציבור )
סוכריות אשכולית אדומה. אחלה | צילום: סטודיו שטראוס, יחסי ציבור
סוכריות ללא סוכר בטעם אשכולית אדומה, מאסט

זה כבר הרבה שנים שלא נתקלנו בחידוש של ממש בתחום הסוכריות, ובפרט הסוכריות ללא הסוכר, וכל המוצרים של כל המותגים די מזכירים לנו זה את זה. גם הסוכריות החדשות של מאסט לא הפילו שום חומה, אבל בכל זאת זכו שנכתיר אותן כמוצר ראוי ושווה. כנראה זה הטעם – אשכולית אדומה – שעדיין נתפס אצלנו כמרענן וחריג בנוף. את סוכריות התפוז באותה סדרה חיבבנו הרבה פחות.

שורה תחתונה: 9 קלוריות שכיף לצרוך כשמתחשק משהו בפה.

מחיר: 9 שקלים לשקית של 80 גרם.

>> בפעם הקודמת התחננו: אל תיגעו לנו בטעמי!