אין תמונה
נשנוש מושלם ליד הדרינק
שוקולד פריי הליין החדש

משווקיו של המותג FREY טוענים שמדובר בשוקולד הנמכר ביותר בשווייץ, מה שאיכשהו לא מאוד עזר לו להתאקלם אצלנו (הפרה הזאת, שתלטנית שזה משהו). על כל פנים, בחינתם של שלושת הטעמים החדשים של הליין מעלה שמדובר במותג שאין לזלזל בו כלל וכלל, ואפשר אף להסתכן ולומר שראוי לפנות לו מקום בקיבת המתוקים שלנו – ואלוהים יודע שלא כל שוקולד זוכה למעמד כזה.
אז מה יש לנו בליין החדש? או. המלך הבלתי מעורער של השוקולדים החדשים הוא מריר במילוי פנה קוטה ופטל, טעים טעים שבא למות. בניגוד למותגים נכבדים יותר, כאן המריר לא ממש מריר (44 אחוז בלבד), והאמת היא שטעמו של הפטל לא ממש מובחן (לפני שהסתכלנו על האריזה היינו בטוחים שזה בכלל אפרסק) – אבל כל זה לא מפריע לו להיות פשוט שוקולד נפלא. פירותי, עדין, מקסים.
חמושים בשמחת הפנה קוטה פנינו אל הטעם השני – חלב במילוי טירמיסו – ולשמחתנו נותרנו שמחים. מכל מרכיבי הטירמיסו טעמו של ליקר הקפה הוא המורגש כאן ביותר, מה שאומר שלא כל אחד יתחבר, אבל בהחלט מדובר בשוקולד טוב וטעים.
הטעם החדש השלישי – מריר 85 אחוז – פחות עשה לנו את זה. מה שמחזק את המחשבה שב-FREY לא הכי חזקים במה שנקרא שוקולד מעולה, אבל בהחלט יודעים לעשות שוקולד טעים.
מחיר: 10 שקלים לחפיסה של 100 גרם.

אין תמונה
נשנוש מושלם ליד הדרינק
מיני חטיפי שוקולד חלב במילוי קרם חלב וקרם נוגט- כרמית

עוד לא התמוסס טעמם של השוקולד צ'יפס המרירים והנה משיקים בכרמית (אלה מהסוכריות קרמל שלא עוזבות את השיניים, זוכרים?) מוצר שוקולדי חדש, הפעם לילדים.
שני דברים יש לנו להגיד על המוצר הזה: אחת, שכנראה חושבים בכרמית שהמיתוג "לילדים" יכול לפצות על איכות ירודה, ושתיים – שבצדק. חטיפוני השוקולד של כרמית לא הרשימו אותנו בכלל: השוקולד מתוק כמו המוות, לנוגט אין טעם של נוגט וקרם החלב סתמי במקרה הטוב. אבל מה – הילדה שטעמה אהבה מאוד, בעיקר את החלב, ושום הסבר מלומד על טעמי לוואי ומתיקות יתר לא עזר.
מחיר: 14 שקל לאריזה של 14 מיני חטיפים (175 גרם).

אין תמונה
נשנוש מושלם ליד הדרינק
טונה בהירה בשמן קנולה ומים, בטעמים עשבי תיבול, פלפל ולימון- סטארקיסט

סטארקיסט יצאה עם סדרה חדשה שבה שלושה מוצרים, כולם בשמן קנולה ומכילים 5% שומן: טונה ללא תוספות, טונה בתוספת לימון ופלפלים וטונה בתוספת עשבי תיבול.
הטונה ללא התוספות חביבה ביותר אם כי אינה שונה בהרבה בטעמה מאחותה בשמן בצמחי.
הטועמת שדגמה את הטונה בטעמי פלפל ולימון טענה שמדובר בשדרוג לעומת טונה סטנדרטית במים מחד, ובשנמוך בהשוואה לטונה בשמן זית של סטארקיסט. היא ציינה לטובה את תוספת הלימון ואת חריפותו המתונה של הפלפל.
שלושת הטועמים שניסו את הטונה בעשבי תיבול, הסכימו על כך שטעמה של תוספת העשבים דומיננטי מדי, ומשתלט על טעמו של הדג. טועמת אחת, שהיא ושלושת חתוליה חובבים טונה במים בלבד, טענה שאפילו שמן הקנולה הקליל גורם לתחושה שמנונית מדי. עוד נסיינית הגיעה בשמחה לטעימה אך נרתעה ברגע שהריחה את ניחוח עשבי התיבול (לא נצרף את הנוסח המקורי מחשש לפגיעה ברגשות הציבור). בקיצור- התוספת של עשבי התיבול לא ממש מוסיפה של לומר גורעת, והתוספת של הלימון והפלפל חביבה אך לא יותר. ובכל זאת מדובר במוצר די שווה; כל המוצרים בסדרה מכילים 140 קלוריות ל-100 גרם מסונן, המחיר שלהן נמוך משל הטונה בשמן זית וכמוה היא שוחה בשמן שנחשב לבריא יותר מהשמן הצמחי הרגיל.
מחיר: 7.5 ש"ח ל-160 גרם.

לכל המדורים הקודמים של הצרכנייה