שלגון יוגורט פירות יער, יופלה
שלגון יוגורט פירות יער, יופלה | צילום: יחסי ציבור

שלגון יוגורט פירות יער, יופלה

יופלה עשו מעשה והתרחבו (עם עזרה קטנה מפלדמן) לשוק הגלידות, ואנחנו מברכים על זה כמו שלא האמנו שנברך. שלגון פירות היער שלהם, שמבוסס, איך לא, על יוגורט ובו 3.1 אחוז שומן בלבד, הפך לאחד האהובים בביתנו, ומילא שהקשישים אוהבים אותו – אלה בעיקר הילדים שמסתערים. החשש העיקרי שלנו, שמא הארטיק יזכיר לנו את המעדנים שהיינו תוחבים בילדותנו למקפיא ומצפים שייצא מהם משהו שאינו מעדן קפוא, התבדה למרבה השמחה, וגילינו שלגון כיפי ממש, עם מרקם נהדר וטעם בלתי מושחת אבל בהחלט מאוד מאוד טעים.

שורה תחתונה: זה לא אותו אפקט כמו מגנום או שוקובו, אבל אז מה. 5 כוכבים.

מחיר: 14.90 עד 27.90 שקלים למארז של 5 יחידות.

ברנפלקס ללא תוספת סוכר בטעם דבש, תלמה
ברנפלקס ללא תוספת סוכר בטעם דבש, תלמה | צילום: יחסי ציבור

ברנפלקס ללא תוספת סוכר בטעם דבש, תלמה

כשראינו לראשונה את הברנפלקס החדש של תלמה, המחשבה הראשונה שעלתה לנו הייתה שהפעם הם ירדו נמוך מדי. אמרתם חיטה מלאה, אמרנו בסדר, הוספתם סובין, הבלגנו, עכשיו אתם מעיפים את הסוכר? מודים שחשבנו שמדובר בעזות מצח קשה ובמוצר שאיש לא ירכוש לעולם. החדשות הטובות הגיעו כשטעמנו את הברנפלקס החדש – באיזשהו אופן ביזארי, הוא באמת מאוד טעים! אם לא היו אומרים לנו לא היינו שמים לב לחוסר במתיקות, הדבש מוסיף גם טעם כיפי, ובסך הכל אם כבר ליפול לחיים של סובין – אז ככה.

שורה תחתונה: טעים באופן מפתיע! 4 כוכבים.

מחיר: 17.50-26.60 שקלים.

מסטיק משמש וג'ינג'ר, אורביט
מסטיק משמש וג'ינג'ר, אורביט | צילום: יחסי ציבור

מסטיק משמש וג'ינג'ר, אורביט

באיזה מצב תודעה היו קברניטי אורביט כשבחרו את השילוב משמש וג'ינג'ר – לא ברור. מה שכן ברור זה שאחרי ההלם הראשוני מגלים מסטיק שהוא דווקא סבבה, עם החרפרפות הייחודית של הג'ינג'ר וניחוח נעים בדרכו של קרטיב מישמיש. וואללה, יש בזה חן.

שורה תחתונה: משונה אבל מגניב בדרכו. 3.5 כוכבים.

מחיר מומלץ: 10.90 שקלים.

ארוחות של חזה עוף וירקות להקפצה, מאמא עוף
ארוחות של חזה עוף וירקות להקפצה, מאמא עוף | צילום: יחסי ציבור

ארוחות של חזה עוף וירקות להקפצה, מאמא עוף

שנים שמאמא עוף וסנפרוסט חולקות מקפיאים, והנה קרה הדבר שקורה לפעמים במקרים כאלה, והן התאחדו והביאו לעולם לקט משותף, צעיר ונחמד, של חזה עוף וירקות. ולמעשה מדובר לא בלקט אחד אלא בשלושה: שניים של עוף וירקות משתנים ועוד אחד שיש בו גם פסטה. בתור חובבי דו קיום שמחנו על המוצרים החדשים, ואחרי שטעמנו אותם שמחנו אפילו יותר. באמת מדובר בארוחה שמכינים ב-10 דקות, ועוד בכזאת שהיא כיפית וטעימה ממש. אפשר היה לחשוב שהמחיר של הלקטים מעט גבוה, אבל האמת האמיתית היא שלהזמין אוכל היה עולה הרבה הרבה יותר.

שורה תחתונה: ללא ספק היציאה הכי טובה של מאמא עוף עד היום. 4.5 כוכבים.

מחיר: 15.90-19.90 שקלים ל-450 גרם.

פפסי מקס בטעם ליים
פפסי מקס בטעם ליים | צילום: יחסי ציבור

פפסי מקס בטעם ליים

אחרי שעפנו כמו משוגעים על הזירו מנגו החדש, אך הגיוני לציין גם את הטעם החדש של פפסי שיצא השבוע, והאמת היא שהוא טעים לגמרי. המקס החדש הוא טיפטיפה לימוני, לא יותר מדי, ובניגוד לזירו מנגו הוא לא מערבב את הרגשות שלך תוך כדי שתייה, אלא נלגם בקלילות ובנועם, כאילו כבר נפגשתם קודם.

שורה תחתונה: נחמד מאוד. 4 כוכבים.

מחיר:  5.40-6.90 שקלים לליטר וחצי (ויש גם בפחית).

פולפת אסאי מוקפאת, פסקוביץ'
פולפת אסאי מוקפאת, פסקוביץ' | צילום: יח"צ פסקוביץ', יחסי ציבור

פולפת אסאי מוקפאת, פסקוביץ'

בשנים האחרונות הפכו קערות האסאי ללהיט אינסטגרם, ומשם הדרך של הפרי הברזילאי למטבח הביתי הייתה קצרה. עכשיו חברת פסקוביץ' החלה לשווק את האסאי בצורה קפואה ששומרת על ערכיו התזונתיים המצוינים, ומותאמת לשייקים ולקערות אסאי.

האסאי של פסקוביץ' הוא טבעי, ללא תוספת סוכר, והוא נמכר ברביעיות של אריזות אישיות, 100 גרם כל אחת. מבחינת הטעם - האסאי אינו טעים במיוחד לבדו, אבל כשמכינים שייק או קערת אסאי ומשלבים את הפרי הסגול היפהפה עם בננות, קוקוס או כל פרי אחר שאוהבים, התוצאה מהממת ביופייה וגם טעימה מאוד. גם המרקם של האסאי החדש טוב, עשיר וקרמי, ובסך הכל התוצאה במטבח הביתי לא נופלת מקערות אסאי שרוכשים היום בבתי קפה מפונפנים בקרוב ל-50 שקלים לקערה.

שורה תחתונה: קצת יקר, אבל זה מה יש. 4.5 כוכבים.

מחיר 39 שקלים לאריזה של 400 גרם.

עד חצות בלונדי, עלית
עד חצות בלונדי, עלית | צילום: סטודיו שטראוס, יחסי ציבור

עד חצות בלונדי, עלית

יווווו איך אנחנו מתים על שוקולד בלונדי, ולזכותנו ייאמר שמהרגע הראשון התלהבנו כדבילים. אולי זאת החיבה הראויה-להסתרה שלנו לשוקולד לבן, אולי הקרמליות, מה שבטוח זה שאנחנו יודעים שמדובר במתוק שהוא הרבה יותר מדי מתוק, ועדיין אוהבים אותו בלב.

אז עכשיו הגיע הבלונדי גם למשפחת עד חצות, מותג אהוב שלאחרונה מתרחב לכל כיוון שמוכן לקלוט אותו, ובוודאי לא תתפלאו לשמוע שגם שם שמחנו בו מאוד, ולראיה הזריזות שבה הותרנו את האריזה ריקה, למעט כמה פירורים תועים (של ביסקוויט, את פירורי השוקולד צדנו). הבאסה: מדובר במהדורה מוגבלת.

שורה תחתונה: אוח זה נהדר. 4.5 כוכבים.

מחיר: 9.95-18.90 שקלים לאריזת 200 גרם.

תרכיזי תפוחים 100% טבעיים, טעמי הגליל
תרכיזי תפוחים 100% טבעיים, טעמי הגליל | צילום: עמרי מירון, יחסי ציבור

תרכיזי תפוחים 100% טבעיים, טעמי הגליל

זה נכון שאנחנו אוהבים ויטמינצ'יק, אבל לזכותנו ייאמר שכשאנחנו נתקלים בתרכיז איכותי באמת אנחנו יודעים לזהות אותו (ואפילו מפנים לוויטמינצ'יק כתף קרה לכמה ימים). כאלה הם תרכיזי התפוחים החדשים של טעמי הגליל: שווים באבו-אבוה, עם טעם אמיתי של תפוח, שממש מרגישים בו את העגלגלות של הפרי ואת שלל סוגי החמצמצות והמתיקות שמרכיבים אותו. יש אחד צלול ואחד לא צלול, שהוא יותר "עבה" ומגניב בדרכו.

שורה תחתונה: אשכרה טעם של תפוח. 5 כוכבים.

מחיר מומלץ: 16.90-17.90 שקלים לבקבוק של 500 מ"ל.

מגנום טבעוני, גלידות שטראוס
מגנום טבעוני, גלידות שטראוס | צילום: יחסי ציבור

מגנום טבעוני, גלידות שטראוס

אחרי הקורנטו והסולרו, שקיבלו גרסאות טבעוניות (יהיו שיעדיפו להתייחס אליהן כפרווה) – הנה הגיע גם תורו של המגנום, והיום אפשר למצוא אריזה של חמישה מגנומונים שאפשר לזלול בכיף, גם אם כרגע סיימתם ארוחה בשרית וגם אם המחשבה על חלב מעוררת בכם פלצות.

באופן לא מפתיע, המגנום הטבעוני פחות טעים מהמגנום הלא טבעוני (בכל זאת, שומן צמחי פרווה), אבל אנחנו שמחים לומר שהוא עדיין עושה את העבודה, גם אם באופן פחות מושחת ומענג מבני דודיו הרבים. עוד ייאמר לזכותו שהציפוי שלו עשוי שוקולד מריר, ולא חלילה צימקאו, כך שגם באזור הזה הכל קול.

שורה תחתונה: סבבה לגמרי. 3.5 כוכבים.

מחיר: 18.90-31.90 למאגדת של 5 שלגונים קטנים.

שוקולד ספלנדיד מריר 90% מוצקי קקאו, עלית
שוקולד ספלנדיד מריר 90% מוצקי קקאו, עלית | צילום: סטודיו שטראוס, יחסי ציבור

שוקולד ספלנדיד מריר 90% מוצקי קקאו, עלית

מכירים את אלה שהדיאטן מרשה להם שתי קוביות של שוקולד מריר 80 אחוז לפני השינה, והם מסתובבים בעולם בתחושת אדנות ומלהגים על מזלם הטוב ועל איך הם מרזים יפה "בלי לוותר על שום דבר"? אז אנחנו לא כאלה. אנחנו יודעים שאחוז מוצקי הקקאו מבשר על טיב השוקולד, אפילו יודעים לזהות שוקולד שהוא איכותי יותר מאחרים, אבל כשמתחשק לנו מתוק לעולם לא נבחר בשוקולד העילאי והמתנשא עם אחוזי מוצקי הקקאו הגבוהים אלא תמיד נעדיף שוקולד חלב, לפעמים אפילו לבן, ע"ע בלונדי.

אחרי ששטחנו את המשנה הקצרה הזאת אנחנו בשלים לספר שהשוקולד 90 אחוז החדש של ספלנדיד הוא ממש אחלה, ואתם כבר יודעים שאי אפשר לחשוד בנו בפלצנות שוקולד. כשיש קרייב למתוק אולי הוא לא החפיסה הראשונה שנוריד מהמדף, אבל לעת ערב, עם הקפה האחרון, כשרוצים רק לכסות את היום שעבר בשמיכה, הוא עושה עבודה טובה.

שורה תחתונה: לא במקום שוקולד פושט, אלא בנוסף. 4 כוכבים.

מחיר: 7.45-13.90 שקלים לחפיסה של 100 גרם.

מיונז בטעמים, הלמנס
מיונז בטעמים, הלמנס | צילום: יחסי ציבור

מיונז בטעמים, הלמנס

את המיונז הרגיל של הלמנס אנחנו כבר מכירים כממרח וכמטבל. עכשיו מצטרפים אליו שני טעמים חדשים - מיונז שום ומיונז ספייסי. שניהם התחבבו עלינו די מהר כתוספות למטבלים הרגילים: גם הצ'ילי וגם השום ניכרים בטעם, המרקם קרמי, השימוש בבקבוק הלחיץ נוח וידידותי והחידוש בא לנו טוב בעיקר לצד שניצלים (בינתיים).

שורה תחתונה: תוספת כיפית לארסנל המטבלים. 4 כוכבים.

מחיר: 10 שקלים לשפופרת של 235 גרם.