קולה זירו מנגו
קולה זירו מנגו | צילום: סטודיו גליקמן שמיר סמסונוב, יחסי ציבור

מכירים את זה שאתם מסתובבים בסופר בחו"ל, אפילו לא סופר אלא מכולת קטנה, שכונתית ומג'ויפת, ורואים על המדף מותגים שאתם מכירים מהבית אבל בטעמים שלא הייתם חולמים לפגוש בארץ? אלוהים, כמה פעמים זה קרה לנו (אי אז, בחיים הקודמים, כשעוד היינו כפר גלובלי). קולה בטעם אפרסק, ספרייט בטעם מלפפון(!), פנטות בגרסאות שלא דמיינו בחלומות הכי פרועים שלנו - והכל שם, במכולת השכונתית המג'ויפת, כאילו מדובר בדבר שבשגרה. את כל הטרוניה הזאת אנחנו שוטחים רק כהקדמה לחדשות המסעירות, והן שהפעם אנחנו המקום הזה שבו אפשר למצוא טעם חדש שאין בשום מקום אחר. אנחנו!

אז כן, קוקה קולה הוציאה משקה חדש - קולה זירו בטעם מנגו - ועשתה את זה בארץ. רק בארץ. זאת הסיבה הראשונה שאנחנו שמחים כל כך במוצר החדש הזה. הסיבה השנייה היא שהוא מגניב ממש (מעולם לא עלה בדעתנו לצוות את שני הטעמים האלה - קולה ומנגו - ואנחנו אנשים שציוותי טעמים עולים בדעתם לא מעט), והשלישית היא שוואו, זה ממש ממש טעים!

לפני הלגימה הראשונה מציף את הנחיריים ניחוח של מנגו, או לפחות של מיץ בטעם מנגו, שהוא כל כך חד משמעי עד שבעצימת עיניים התחושה היא שהמשקה שתכף נערה לקרבנו הוא בכלל נקטר מנגו. ואז מגיע הנוזל עצמו, והוא אינו סמיך כנקטר מנגו ואינו מתוק כנקטר מנגו, ולמעשה אינו נקטר מנגו כלל כי אם בדיוק מה שהוא: שילוב של מנגו ושל זירו. ואז אנחנו מבינים שזה בדיוק מה שהתחשק לנו.

בניגוד לטעמים אחרים של קולה שיצא לנו להתנסות בהם, כאן הצירוף של שכבת הטעם החדשה אינו מרגיש מלאכותי בשום צורה. כאילו ככה הוא, המשקה הזה, וזה בדיוק מה שהוא התכוון להיות. זירו מנגו. תכלס, אנחנו לגמרי יכולים להתרגל לזה.