עבור רבים דודי מליץ לא היה חלק מה-VIP של בית האח הגדול, אלא אחד שנכנס בעיקר לשם הפרובוקציה כאקס המיתולוגי של מאיה בוסקילה. אבל ככל שהמשחק התקדם וצופי התוכנית הכירו את מליץ, התגלה בן אדם נבון ובעל אישיות נעימה, שכבש את לב הצופים והצליח לגבור על כל הסלבים למיניהם.

ברגעים הראשונים אחרי הזכייה, מנסה מליץ להתאושש מהחודש האינטנסיבי ולעכל את הניצחון. "ההימור שלי היה ששימי או מנחם ינצחו ואני עדיין בשוק", אמר לנו, "לא ידעתי שיעשו מהכניסה שלי לבית כזה רעש ורק בשידור עצמו הבנתי איזה סלט מחכה לי בפנים. היה לי קשה לראות את הפרצופים שהיו בהלם ברגע שנכנסתי לבית ואמרו לי 'מה עשית בזה שהגעת?'".

את הויכוחים והמריבות בבית הוא מנתח כמאבקי שליטה: "אמיר הוא איש חזק מאד ואני לא אוהב שאומרים לי מה לעשות ולא הייתי מוכן לקחת חלק בחרם על מנחם, למשל. אנשים שמאבדים את העשתונות בקלות צריכים לשאול את עצמם כמה שאלות". 

ואי אפשר בלי התייחסות לבוסקילה: "הייתה לי חברה שלוש וחצי שנים, אהבתי אותה מאד ולא הסכמתי לומר עליה מילה רעה, אבל כל מי שאומר משהו על מאיה אני אמור לעצור אותו? אני מבין אותה שהיא העמידה אותי להדחה, גם אני עושה את אותו הדבר".

ובינתיים ב- mako בידור: תמונות מחגיגות המודחים של בית האח, אסתי גינזבורג בדרך לאודישן אצל זאק בראף,  עידן קפון משווה בין כוכבי ריאלטי לכוכבי הממשלה החדשה ופנינה טורנה קבלה הצעה לקמפיין חברת מטבחים.

לאתר האחד הגדול vip
לכל קטעי התוכנית