ישראלה אסגו (צילום: mako)
ישראלה אסגו | צילום: mako

ישראלה לוקוב-אסגו, 28, עובדת במועצה הלאומית למניעת תאונות ומקליטה אלבום

מאיפה: קריית אונו, במקור מקריית גת.

עונה: רביעית.

לאיזה מקום הגיעה: שמינית הגמר.

ביצועים לזכור: "בשבילי", "לבכות" ו"ירח בשמים" עם רפאל מירלא.

רגע לשכוח: "אולי זה ישמע לא יפה, וכמובן שזה רק לטובה בסופו של דבר, אבל במהלך התוכנית כולם מסביבך מייעצים כל הזמן 'תשירי את זה, תעשי את זה', וזה לא נגמר. גם ככה נמצאים כל הזמן בחזרות ובראיונות וכשרוצים לחזור לשקט, אין שם ממש שקט ופינה. אף פעם לא רגועים, הראש עובד 24 שעות, וקצת קשה שכולם מייעצים במקביל".

אז איפה את? "כבר לפני כוכב נולד הופעתי, אחר כך נכנסתי לעניינים של ארגוני יהדות שפתחו לי דלתות ונתנו לי הזדמנות להופיע מול קהילות יהודיות גדולות ברחבי העולם. היום אני עובדת על אלבום בכורה ובקרוב אשחרר סינגל ראשון".

פרנסה: "אני עובדת כרכזת קורסים לנהיגה נכונה במועצה הלאומית למניעת תאונות. זה טוב וחשוב וזה מממן לי את האלבום. לפני כן לא עבדתי, התעסקתי רק במוזיקה. לא היה לי זמן לעשות משהו אחר".

משפחה: "בעלי הציע לי נישואין בתוכנית שבה הודחתי. התחתנו שבעה-שמונה חודשים אחרי שנגמרה העונה".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "מורן אהרוני שלחה אליי כמה שירים מאוד יפים שלה. אני בקשר גם עם מישל גוריאלשווילי, זהבית פסי ההורסת, ג'קו מדי פעם, ענת בן שושן וענת אסתר חיטמן ההורסת".

עוד בmakoבידור: יעל דקלבאום משתזפת טופלס בים, עומר אדם פורש מכוכב נולד, בניגוד לשמועות אבי קושניר ינחה את "רוקדים עם כוכבים", רן דנקר נפרד מ"דני הוליווד" ופאולה ולשטיין מוותרת על גלגל ההצלה.