אמריקן פאי: האיחוד

כוכבי סדרת הסרטים המצליחה, שכוללת כבר שלושה סרטי קולנוע וארבעה סרטים שיצאו ישירות ל-DVD, חוזרים לפרק נוסף ו(אולי)אחרון בהחלט. התירוץ הוא פגישת המחזור של התיכון, בה נפגשים כל החברים שהחלו את דרכם במסע לאיבוד בתוליהם אי שם בקיץ 1999, ועברו בדרך חוויות לא מעטות שלא ממש הפכו אותם למבוגרים אחראיים. או במילים אחרות – גם בסרט הזה לא תימלטו מאינספור בדיחות זרע, פלוצים ואימא של סטיפלר. מככבים: ג'ייסון ביגס, שון וויליאם סקוט, תומאס איאן ניקולס ואדי קיי תומאס.
אורך: 110 דקות.

חטיפה לאור יום

ברוקר צעיר (הנרי קאוויל, סופרמן החדש ב"איש הפלדה") יוצא עם משפחתו לחופשה בספרד. כשהמשפחה נחטפת, הוא מגלה כי אביו (ברוס וויליס), אותו חשב לאיש עסקים מהוגן, הוא למעשה סוכן סי.איי.איי עשוי ללא חת שהסתבך עם גורמים מפוקפקים. כעת, הבן חייב לבחור במי להאמין ועם מי לשתף פעולה, כי הזמן של משפחתו הולך ואוזל. לצידם של קאוויל ו-וויליס מככבת גם סיגורני וויבר.
אורך: 93 דקות.

מסע אל האי המסתורי

סרט המשך ללהיט "מסע אל בטן האדמה", עם צוות שחקנים חדש לגמרי. נער צעיר חובר לבן זוגה של אימו כדי לצאת למסע הרפתקאות מופלא אל אי פנטסטי, שם נמצא סבו בסכנה. באי המסתורי הם פוגשים חיות ויצורי פלא שלא ייאמנו, ונאלצים להתמודד עם שלל סכנות שלא מהעולם הזה. מככבים: דוויין "דה רוק" ג'ונסון, ג'וש הצ'רסון ("משחקי הרעב"), ונסה הדג'נס ומייקל קיין. הסרט יוקרן כאן בתלת מימד ובהקרנה רגילה.
אורך: 94 דקות.

חיים של אישה אחרת

אישה צעירה מבלה ליל אהבים עם בחור שפגשה. כשהיא מתעוררת בבוקר, היא בת ארבעים, נשואה לאותו בחור 15 שנים ואם לבנם הקטן. היא לא מצליחה לזכור דבר, אך מבינה שנישואיה עלו על שרטון וכי היא ובעלה, בו התאהבה רק לפני רגע קט, עומדים בפני גירושין. היא נאלצת לשחזר את חייה מחדש ולהציל את נישואיה, אותם היא לא זוכרת. שחקנים: ז'ולייט בינוש ומתיה קסוביץ'. במאית: סילבי טסטו.
אורך: 97 דקות.