זה הבן שלי

דוני ברגר (אדם סנדלר) ניהל רומן עם המורה הלוהטת שלו (אותה מגלמות בהווה ובעבר סוזן סרנדון ובתה אווה אמורי) כשהיה קטין. היא נכנסה להריון וגם לכלא, והוא נשאר עם תינוק, אותו נאלץ לגדל ללא כל ניסיון הורות. כעת הילד, שהתרחק מאביו לפני שנים רבות, כבר בן שלושים (אנדי סמברג) ועומד להתחתן, בדיוק כשאביו הלא מתפקד חוזר לחייו והופך אותם על פיהם. עוד מככבים: לייטון מיסטר ("אחת שיודעת"), ואנילה אייס וג'יימס קאן.
אורך: 115 דקות.

13

עיבוד אמריקני לסרט עטור הפרסים של גלה בלובאני, שמביים גם את הגרסה האמריקנית. שיפוצניק צעיר נתקל בהזדמנות להרוויח כסף מהיר וגדול, כשהוא מתחזה לאחד מלקוחותיו ונכנס למשחק מסתורי. עד מהרה הוא מגלה שההימור האמיתי הוא על חיי המשתתפים, וכי רק אחד מהם יוכל לצאת בחיים ולגרוף את כל הקופה. מככבים: סאם ריילי, ג'ייסון סטייטהאם, 50 סנט ומיקי רורק.
אורך: 104 דקות.

מדגסקר 3: מקרקסים את אירופה

המשכון שלישי לסדרת סרטי האנימציה המצליחה של "דרימוורקס", בכיכובם של מרטי הזברה (כריס רוק), אלכס האריה (בן סטילר), גלוריה ההיפופוטמית (ג'יידה פינקט-סמית') ומלמן הג'ירף (דיוויד שוויימר). הפעם, הארבעה מצטרפים לקרקס נודד באירופה במטרה לשוב לגן החיות הניו יורקי שלהם, ונאלצים לחמוק מפקחית צרפתייה ולהמציא את עצמם מחדש בתור כוכבי קרקס. עוד קולות מפורסמים: סשה ברון כהן, בריאן קרנסטון ("שובר שורות"), אנדי ריכטר ופרנסיס מקדורמנד. הסרט יוקרן אצלנו בתלת מימד ובדו מימד, באנגלית ובדיבוב לעברית.
אורך: 93 דקות.