טריילר אמיצה (תמונת AVI: mako)
טריילר אמיצה | תמונת AVI: mako
אמיצה

סרט האנימציה של הקיץ מבית "דיסני פיקסאר", עוסק הפעם בדמותה המיתית של מרידה – נסיכה סקוטית עם רעמה אדמונית ואומץ ללא חת, שמורדת במסורת ונמלטת מגורלה, להינשא ולהיות רעיה מחונכת למופת. היא מבקשת מקשישה מסתורית כישוף שיעזור לה, אבל מצליחה רק לסבך את הממלכה בצרות צרורות עוד יותר. קולות: קלי מקדונלד, אמה תומפסון ובילי קונולי. הסרט יוקרן באנגלית בתלת מימד ובדיבוב לעברית בתלת מימד ובדו מימד.
אורך: 100 דקות.

דרושה חברה לסוף העולם

מה הייתם עושים לו ידעתם בוודאות שהעולם היה נחרב בעוד 26 ימים? זו נקודת הפתיחה של "דרושה חברה לסוף העולם", קומדיה רומנטית על גבר בגיל המעבר (סטיב קארל) שיוצא לחפש את אהובתו הראשונה ומצרף אליו את שכנתו היפה (קירה נייטלי) שמחליטה לחזור למשפחתה המרוחקת. השניים יוצאים למסע מטורף בעולם שחוגג ומתאבל בימיו האחרונים במסיבות פרועות ואנרכיה משתוללת, ובדרך, איך לא, מוצאים גם אהבה. במאית: לורנה סקפריה.
אורך: 101 דקות.

כנסיית הפחד

סרט אימה דל תקציב של הבמאי קווין סמית', שהוצג בפסטיבל סאנדנס 2011. שלושה בני נוער מתפתים לאורגיה עם אישה זרה שפגשו באינטרנט, אבל מוצאים את עצמם חלק מאירוע דתי אכזרי ומצמרר. בעוד הם נלחמים על חייהם מול קבוצת אוונגליסטים פסיכופתיים, אנשי האפ.בי.איי מנסים לחלץ אותם מהכנסייה הרצחנית. מככבים: ג'ון גודמן, מליסה ליאו ומייקל פארקס.
אורך: 88 דקות.

המשגיחים

סרטו של מני יעיש, שזכה בפרס איגוד הבמאים והתסריטאים בפסטיבל קאן. כנופיית ברסלבים צעירים משליטה טרור בבת ים, תוך התעלמות מחוקי דת וציות לחוקי הרחוב. אל המציאות המוזרה שלהם נכנסת גם צעירה חילונית שמבלבלת את היוצרות, והופכת את הגבולות בין שחור ללבן למטושטשים מאי פעם. שחקנים: רועי אסף, רותם זיסמן כהן וגל פרידמן.
אורך: 98 דקות.

שם פרטי

עיבוד קולנועי של מתיה דלארפור ואלכסנדר זה לה פאטאלייר, למחזה הצרפתי המצליח פרי עטם. חמישה חברים מתכנסים בדירה פריזאית לארוחת ערב נעימה – זוג המארחים, חברם המוזיקאי ואחיה של בעלת הבית, שמצפה לתינוק עם זוגתו הצעירה. הערב מקבל תפנית מפתיעה כשהאח חושף שבכוונתם לקרוא לתינוק שבדרך "אדולף", וממוטט את מגדל הקלפים של מערכות היחסים העדינות בין החמישייה. שחקנים: פטריק ברואל, ואלרי גיגי ושארל ברלין.
אורך: 109 דקות.