ספיי קידס: כל הזמן שבעולם

רוברט רודריגז חוזר עם המשכון רביעי לסדרת סרטי הילדים המצליחה, והפעם בארבעה מימדים. מהו המימד הרביעי? חוש הריח, מסתבר: לכל צופה יחולק כרטיס "חיש ריח" שאותו אפשר לגרד בזמן הסרט ולהריח את הסצנה. הפעם, הסוכנת המיוחדת רבקה ווילסון צריכה להתמודד לא רק עם שומר זמן מטורף, אלא גם עם בעל שאינו יודע על זהותה הסודית, תינוק ושני תאומים חורגים שעושים לה חיים קשים. אבל דווקא על רקע הצרות וההרפתקאות, כולם מוצאים מכנה משותף. הסרט יוקרן בארץ רק בעברית, בהקרנה רגילה ובתלת מימד. שחקנים: ג'סיקה אלבה, ג'רמי פיבן וג'ואל מקהייל ("קומיוניטי"). קולות: נועה פלדמן, יפתח אופיר ודקלה הדר.
אורך: 89 דקות.

מה המספר שלך?

אלי קוראת מאמר שטוען כי נשים שהיו להן 20 מאהבים, לא ימצאו חתן. היא מבינה שהיא מגרדת את המקסימום ומחליטה לצאת ולנבור בעברה – אולי אחד מהאקסים שלה הוא בעצם גבר חלומותיה? אם זה מזכיר לכם במקרה את "האקס המיתולוגי" עם טלי שרון – אתם לא לבד. מככבים: אנה פאריס וכריס אוונס.
אורך: 106 דקות.

השכונה VS חייזרים

לכאורה, עוד סרט על פלישת חייזרים אכזרית לכדור הארץ, ומלחמתם של בני האדם על הכוכב. אלא שמי ש"נבחר" במקרה הזה להגן על כדור הארץ הם חבורת עבריינים צעירים ואחות בית חולים שהם שודדים במקרה כשהמתקפה פורצת. במאי: ג'ו קורניש, שחקנים: ג'ודי וויטקר, ג'ון בוייגה ואלכס איסמול.
אורך: 88 דקות.

מסלול לאהבה

קומדיה בריטית בכיכובם של אד איסטוויק ("אחת שיודעת"), ביל ניי וברוק שילדס. קים (פליסיטי ג'ונס) היא אלופת סקייטבורד לשעבר שמתקבלת לעבודה באתר סקי יוקרתי באוסטריה. הכישרון הטבעי שלה לסנובורד הופך אותה לפופולארית בקרב הקהל המקומי, שמורכב בעיקר מעשירים ומוצלחים, ומושך את תשומת לבו של צעיר עשיר ומאורס. היא מחליטה להשתתף בתחרות הנושאת פרס כספי גדול, אבל העבר חוזר לרדוף אותה וגם מערכת היחסים החדשה והבעייתית שלה.
אורך: 96 דקות.