הסיפור של יוסי

סרט ההמשך המדובר ל"יוסי וג'אגר", בבימויו של איתן פוקס על פי תסריט של איתי סגל, ועם אוהד קנולר בתפקיד יוסי. עשור לאחר מותו של ג'אגר בלבנון, יוסי הוא כעת רופא מצליח בבית חולים ועדיין בארון. מפגש מפתיע עם אימו של ג'אגר, אהובו שנהרג, טורף את הקלפים בחייו ושולח אותו לבחון אותם מחדש. אם זה לא מספיק, יוסי המופנם מוצא אהבה חדשה בדמות קצין חתיך וצעיר (עוז זהבי) אותו הוא פוגש בחופשה – אהבה שתשנה את נקודת מבטו מקצה לקצה. עוד מככבים: ליאור אשכנזי, אורלי זילברשץ וגיל דסיאנו. הסרט מוגבל לגילאי 16 ומעלה.
אורך: 83 דקות.

צללים אפלים

סרטו החדש של טים ברטון, המבוסס על סדרת טלוויזיה משנות השבעים באותו שם. ברנבס קולינס (ג'וני דפ) הוא ערפד שמתעורר אחרי מאתיים שנים, במהלכן נכלא על ידי מכשפה שאת לבה שבר (אווה גרין). הוא מגיע חזרה לאחוזת משפחתו ומגלה שהצאצאים החיים שם מסתירים סודות אפלים ומסתוריים. מככבים: מישל פייפר, קלואי מורץ והלנה בונהאם קרטר.
אורך: 113 דקות.

למה לצפות כשאתם מצפים

קומדיה עטורת כוכבים על חמישה זוגות שמצפים לתינוק, כל אחד בנסיבותיו שלו, וסיפוריהם משתלבים זה בזה. מצד אחד, צלמת יפיפייה שמנסה לאמץ ילד בכל מחיר בעוד שבעלה מנסה למצוא את המוטיבציה שלו בקבוצת תמיכה לאבות. מצד שני, עורכת דין ובעלה התחרותי מנסים לשרוד הריון עמוס הורמונים ולא פוטוגני מול יריביהם, שמצפים לתאומים בהריון מושלם. מצד שלישי, זוג סלבס טלוויזיוניים מגלה שההריון שלהם ישנה את הקריירה ואת סדר העדיפויות שלהם. ומצד רביעי, זוג צעיר מתמודד עם תינוק בשלב לא צפוי בעליל. מככבים: ג'ניפר לופז, קמרון דיאז, אליזבת בנקס וכריס רוק.
אורך: 110 דקות.

נקודת שבירה

מותחן ייחודי בכיכובו של סטיבן דורף ("אי שם") כסוכן סי.איי.איי המתעורר בחשיכה ומגלה שהוא נעול בתא מטען של מכונית, כשעימו פנס, גלויה ומכשיר קשר. הוא מבין כי חוטפיו מנסים לגלות את מקום המחבוא הסודי של נשיא ארה"ב, וכי חיי אשתו בסכנה אם לא ישתף עמם פעולה. הסרט מתמקד בדמותו של הסוכן השבוי בחלל החשוך והקלסטרופובי כשהזמן עובד נגדו, בסגנון דומה לסרטים כמו "קבור" או "127 שעות". לצד דורף מככבים גם טום ברנג'ר ושריל לי ("האנטומיה של גריי").
אורך: 90 דקות.

אקט של גבורה

צוות של לוחמים בצבא ארה"ב, בשם "אריות הים", עושה הכל כדי למנוע מתקפת טרור שתשנה את עתיד ההיסטוריה. הוא נאלץ לעמוד במשימה אחר משימה כדי לקבל את כל חלקי הפאזל שיעזרו לו לעצור את המתקפה הצפויה כנגד כל הסיכויים. הסרט נעשה בהשראת אירועים אמיתיים, לאחר שמפיקיו צילמו סרט דוקומנטרי על אותה יחידה ועל פעילותה. שחקנים: רוזלין סנצ'ז, נסטור סראנו ואמיליו ריברה.
אורך: 110 דקות.

הנותנת

הגר בן אשר מככבת בסרט אותו ביימה וכתבה בעצמה, ועוסק באם חד הורית המתגוררת במושב קטן ומנהלת מערכות יחסים מיניות רבות עם כמה גברים במקביל. חייה ונקודת מבטה משתנים כאשר היא מכירה את שי, וטרינר שעימו היא מנהלת רומן מסוג אחר. הסרט מוגבל לגילאי 14 ומעלה. לצד בן אשר מככבים גם ישי גולן, איצ'ו אביטל וצחי חנן ("תמרות עשן").
אורך: 88 דקות.

השליחים 2

סרט המשך שהוא למעשה פריקוול מ-2009 לסרט האימה "השליחים" עם קריסטן סטיוארט. העלילה מתמקדת בסיפורו של ג'ון רולינג (נורמן רידוס), חוואי מצפון דקוטה, שמציב בשדה שלו דחליל מוזר. בהתחלה נראה כי הדחליל המסתורי מביא לו שפע של מזל וכל טוב, אבל עד מהרה הוא מתחיל לשלם מחיר יקר על השינויים בחייו, ומאבד לאט לאט את שפיותו.
אורך: 94 דקות.