הדרך חזרה

קבוצת אסירים, ביניהם פושע, אידיאליסט אמריקני ופולני שנאשם בריגול נמלטים ממחנה ריכוז בסיביר של 1939. הסוהרים שרודפים אחריהם מוותרים – גם כך אין סיכוי רב שהפליטים ישרדו את תנאי השטח הקשים, האקלים הקר והדרך הארוכה אל מעבר לחומה הסינית, מדבר גובי, הרי ההימלאיה ואל הודו הרחוקה. הדרך אמנם ארוכה, אבל האסירים הנמלטים לא יוותרו בקלות. מככבים: ג'ים סטרג'ס, קולין פארל ואד האריס. במאי: פיטר וייר.
אורך: 133 דקות.

משחקי שלטון

ג'ורג' קלוני מביים ומככב במותחן הפוליטי הזה, המבוסס על המחזה "Farragut North", לצידו של ראיין גוסלינג. איש יחסי ציבור של מועמד מוביל בבחירות באוהיו נקלע לשערורייה שעלולה לסכן את המועמד שלו. בניסיונו להתמודד עם הפרשה, הוא נאלץ לעשות כמה ויתורים מוסריים בדרך. עוד מככבים: פיליפ סימור הופמן, אוון רייצ'ל ווד ומריסה טומיי.
אורך: 98 דקות.

פלדה אמיתית

בעתיד הלא רחוק, ענף האגרוף מופקד בידי מכונות ענק דמויות רובוטריקים. מתאגרף ותיק שנאלץ לפרוש כשרובוטים ענקיים השתלטו על הזירה, מגלה שיש לו בן מתבגר ושעליו לדאוג לו. השניים מתקשים להתמודד עם המצב החדש עד שהם מגלים מכנה משותף – אהבתם לקרבות רובוטים. בשיתוף פעולה יוצא דופן הם יוצאים לקרב על כבוד בזירה ועל התא המשפחתי החדש שלהם. מבוסס על סיפור קצר מאת ריצ'ארד מאתסון ("אני האגדה"). שחקנים: יו ג'קמן, אוונג'לין לילי ("אבודים") ודקוטה גויו.
אורך: 127 דקות.

העור בו אני חי

אנטוניו בנדרס ופדרו אלמודובר חוזרים לשתף פעולה במותחן אימה מבית היוצר של הבמאי הססגוני. העלילה סובבת סביב מדען מטורף שאיבד את אשתו האהובה בשריפה. מאז, הוא מנסה ליצור עור מלאכותי ועמיד לאש, וכדי לעשות זאת הוא נזקק לאישה המושלמת, עליה יוכל לבצע את הניסויים המחרידים שלו. במשך שש שנים הוא כולא את ורה האומללה באחוזתו המפוארת, שם היא לכודה בבדידות בתוך העור בו היא חיה. דווקא במהלך קרנבל מסכות נחשפת המסכה של ורה כשזר מצליח לחדור לאחוזה המבודדת.
אורך: 117 דקות.

ג'וני אינגליש חוזר

רואן אטקינסון, מיסטר בין בשבילכם, חוזר לגלם את ג'וני אינגליש – סוכן ביון סטייל ג'יימס בונד, אבל שלומיאלי ומועד לאסונות. אחרי ששהה תקופה ארוכה במקום מבודד באסיה ושכלל את יכולותיו הפיזיות והמנטליות, אינגליש נקרא שוב למשימה בשירות הוד מעלתה, והפעם הוא חייב לעצור קבוצת מתנקשים שעלולים לחסל את אחד ממנהיגי העולם. לא בטוח שאינגליש הוא האיש המתאים למשימה, אבל הוא ללא ספק האיש המצחיק למשימה. לצידו תמצאו את ג'יליאן אנדרסון, הלא היא אייג'נט סקאלי מ"תיקים באפילה".
אורך: 101 דקות.