קלואי קרדשיאן עדיין לא מצליחה להכריע בין בעלה לשעבר למאר אודום ובין החבר לשעבר פרנץ' מונטנה, ולכן היא מבלה את רוב זמנה כנראה בתור גלגל חמישי במערכות היחסים של אחיותיה.

אחרי שבילתה קיץ שלם בהאמפטונס עם קורטני וסקוט ונדחפה לטיול של קים וקניה בישראל עם נורת' ווסט, קלואי (30) התפנתה להפריע גם לאחותה הצעירה קיילי ג'אנר (17) ובן זוגה טייגה (25).

מקורות סיפרו ל"הוליווד לייף" כי טייגה וקיילי התכוונו לבלות יחד בפסטיבל קואצ'לה, כשקלואי חזרה לפתע מישראל והחליטה להצטרף אליהם.

עוד ב-mako סלבס:

"טייגה יודע שקיילי רוצה רק לעשות חיים, ורצה לרכך אותה עם קצת בילוי בשמש בפסטיבל קואצ'לה", אמר המקור. "הוא מאוד נהנה מסוף השבוע עד שקלואי החלה להידבק אליו ולקיילי. הם לא הצליחו להתחמק ממנה! כל מה שהם רצו זה קצת זמן לעצמם כדי ליהנות מהפסטיבל, רק שניהם. קלואי היתה בחו"ל לפני כן, וכל מה שהיא רצתה לעשות זה לדבר עד שייגמר לה האוויר".

אם זה לא מספיק, האחות הקרדשיאנית גם הציקה לשניים והביכה אותם בשאלות לא הולמות: "היא לא הפסיקה לשאול אותם על מערכת היחסים שלהם ולומר שהיא כל כך גאה בהם וכמה הם חמודים ביחד. בשלב מסוים היא שאלה את טייגה 'למה אתה כל כך אוהב את אחותי?'", הודה המקור. לנו זה נשמע כאילו היא חייבת רומן חדש בחייה – עם דגש על "חדש" – ויפה שעה אחת קודם.

קלואי קרדשיאן (צילום: Splashnews, splash news)
הגיע הזמן להפסיק להדבק לזוגות אחרים, קלואי | צילום: Splashnews, splash news

קלואי קרדשיאן ולמאר אודום (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
ולעבור הלאה מלמאר ופרנץ' | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

קים קרדשיאן (צילום: שובל שרביט וחן ששון)
את מוזמנת שוב לארץ, הפעם כדי למצוא חתן | צילום: שובל שרביט וחן ששון

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +