נפלה עטרת וכו' – אריאנה גרנדה וביג שון כבר לא. השניים, שניהלו מערכת יחסים דביקה ומתועדת במיוחד בשמונת החודשים האחרונים, הודיעו באמצעות יח"צניהם על פרידה ידידותית והדדית, וכצפוי השתמשו בכל התירוצים והקלישאות האפשריות.

"שניהם מאוד אוהבים אחד את השני ויישארו חברים טובים. אנחנו מבקשים מהתקשורת לכבד את פרטיותם בעניין האישי הזה", נאמר בהצהרה לתקשורת. "הם קיבלו החלטה לסיים את הקשר בגלל לוחות הזמנים של סיבובי ההופעות שלהם, שעלולים להפריד ביניהם בשנה הקרובה"

אז זו ההצהרה המנוסחת לעילא של יחסי הציבור, אבל מה באמת גרם לפרידה בין הדיווה הצעירה ובין הארוס לשעבר של נאיה ריברה? אולי זו הדרמה שהתחוללה בשבוע שעבר.

עוד ב-mako סלבס:

כזכור, גרנדה אירחה בהפתעה במופע שלה את ג'סטין ביבר, שלא הסתפק רק בדואט אלא גם חיבק וגיפף אותה על הבמה. שון, מצידו, מיהר לצייץ איום עם משחק מילים על שמו של ג'סטין: "הילד הזה עומד ללמוד לא לגעת בבחורה שלי כך. תאמינו (Beliebe) לזה".

אנשיו טענו אז כי הציוץ מזויף ולא הגיע מחשבונו של הזמר, אבל בצירוף מקרים פלאי השניים החליטו להיפרד ימים ספורים לאחר התקרית. אנחנו נמשיך לעקוב, לדווח וגם להעלות ספקולציות – בדיוק כמו שאתם אוהבים.

ג'סטין ביבר וביג שון רבים על אריאנה גרנדה? (צילום: splash news / instagram)
ביבר נצמד ומייצר מהומה | צילום: splash news / instagram

ג'סטין ביבר וביג שון רבים על אריאנה גרנדה? (צילום: splash news / instagram)
הציוץ העצבני של ביג שון | צילום: splash news / instagram

אריאנה גרנדה וביג שון (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
היו זמנים. קצרים ממש ממש | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +