ג'וני דפ וונסה פרדיס (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
בי מיי בייבי, בייבי | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

האם ג'וני דפ וונסה פאראדי נפרדו? על פי הדיווחים שקראנו כבר לפני ארבעה חודשים, השניים סיימו את הקשר ביניהם אחרי ריבים קשים, שנסבו סביב הקנאה העזה של פאראדי לדפ בעקבות מערכת היחסים שלו ושל אנג'לינה ג'ולי. תוסיפו לכך את העובדה שהשניים, שחיים יחד כבר 14 שנים והורים לשני ילדים משותפים, לא צולמו יחד בפומבי כבר כמה חודשים – והתמונה נראית די ברורה.

האמנם? אל תהיו בטוחים. דפ (48), שעד כה שמר על זכות השתיקה, הגיב לראשונה לשמועות ביום רביעי האחרון על השטיח האדום בפרמיירה של "צללים אפלים", סרטו החדש – ובחר להכחיש את הפרידה מכל וכל.

"השמועות לא נכונות. הן לחלוטין לא נכונות", אמר ל"סאן" הבריטי. "לא משנה מה אגיד בנושא הזה, אנשים יחשבו את ההיפך. זה לא נגמר בינינו, ואני לא יכול להדגיש זאת מספיק".

זו התגובה הראשונה של אחד מבני הזוג על הפרשה. פאראדי, שלא נראתה לצד בן זוגה על השטיח האדום כבר שנה וחצי, התחמקה כשנשאלה על הפרידה בינואר. עם זאת, היא שחררה הצהרה כללית בראיון שנתנה למגזין "Stylist" ופורסם בשבוע שעבר.

"יש לי בעיה עם המונח 'נפשות תאומות', זה מפחיד אותי מאוד. זו הצהרה כל כך חזקה – זה כמו חוזה נישואין", אמרה הזמרת הצרפתייה, בלי להתייחס מפורשות לדפ. "אני מאמינה באהבה, ואני רוצה להאמין שהיא מחזיקה לנצח. אבל אני כמו כל אחד אחר, לוקחת את הדברים יום אחרי יום ואי אפשר לדעת מה צופן העתיד. כשאתה אומר 'זו הנפש התאומה שלי' זה כמו לומר 'אוקיי, סיימנו כאן את העבודה'".

"האהבה כואבת והאהבה שורפת", הוסיפה. "זו הסיבה שהיא כל כך עוצמתית – זהו רגש אוניברסלי". האם יכול להיות שהחתונה הממשמשת ובאה של בראנג'לינה הניחה את דעתה וגרמה לה להבין שג'וני באמת אוהב אותה? או שאולי היא סוף סוף הפנימה את העובדה שהיא חיה לצד אחד הגברים הנחשקים בעולם – ושקנאה לא תרחיק ממנו את עדרי המחזרות?