ג'וני דפ וונסה פרדיס (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
גירושי רפאים | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

רק לפני שבוע הם עוד בילו יחד כמשפחה אחת מאושרת, אבל על פי דיווחים מחו"ל, היחסים בין בני הזוג ונסה פאראדי וג'וני דפ על סף פירוק. השמועות על פרידה של השניים, שחיים יחד כבר 14 שנים ואף הביאו לעולם שני ילדים – לילי-רוז (12) וג'ק (9) – החלו עוד באפריל האחרון, עת פרסם צהובון צרפתי תמונות בהן נראה דפ כשהוא מנשק את היח"צנית שלו, רובין באום.

אז הכחישו השניים את השמועות, אך כעת מקורות המקורבים לשחקן (48) טוענים שהוא לא רק שוקל להיפרד מבת זוגו (39), אלא נוקט צעדים בכיוון.

"אנשים סביב ג'וני דואגים לו, כי היחסים שלו ושל ונסה נראים כל כך מעורערים כרגע", אמר מקור לאתר "Radar Online". "ג'וני החל לפנות לעורכי דין, ככל הנראה במטרה לדון בדיסקרטיות באפשרות לצאת ממערכת היחסים. הם לא נשואים אך הם יחד כבר שנים ויש להם ילדים משותפים, כך שזה לא פשוט כמו פרידה רגילה".

"ג'וני לא מתמודד טוב עם שום דבר כרגע", הוסיף מקור. "הוא שחקן מוכשר, אבל אפילו הוא לא מצליח להסתיר את המצב הקשה שלהם". זה אף פעם לא משמח לראות מערכת יחסים מתפרקת - במיוחד כשילדים מעורבים בסיפור – אבל אנחנו מכירים אישית כמה בחורות שישמחו לנחם את דפ השבור, אם וכאשר זה יקרה.

ג'וני דפ וונסה פרדיס (צילום: Brenda Chase, GettyImages IL)
1999. ימים יפים מאלו | צילום: Brenda Chase, GettyImages IL