אין תמונה
סיירוס וביבר. היתה נשיקה?

זה היה רק עניין של זמן עד שמישהו יזהה את הפוטנציאל היח"צני המטורף הגלום בזוגיות בין מיילי סיירוס וג'סטין ביבר, מפוברקת ככל שתהיה. שניהם כוכבי ילדים פופולאריים במיוחד, שמגלגלים תעשייה של מיליוני דולרים ומיליוני מעריצים צווחניים, ואין ספק שערכם המשותף עולה על סכום חלקיו.

השניים נצפו שלשום סועדים יחד במסעדת סושי אופנתית בהוליווד, בלי בן הזוג הנוכחי של סיירוס, ליאם המסוורת'. מיילי בת ה-17 וביבר בן ה-16 לא ממש התרגשו מעשרות הצלמים שהבזיקו לעברם במצלמותיהם, ואפילו ענו להם על כמה שאלות. "היא עושה חיים איתי", התבדח ביבר הקטן, כשנשאל מה מיילי עושה בחברתו.

מיילי, מצידה, השיבה שהיא אינה חוששת לקבל איומי רצח ממעריצותיו של ביבר, כמו אלה שקיבלה קים קרדאשיאן לאחר שבילתה עם הנער בארוחת ערב חגיגית בבית הלבן.

ולמה באמת נפגשו השניים? על הנייר, כדי לדון ב"פרוייקט משותף" של שניהם. אבל ריבוי הצלמים במקום מעורר את התהייה האם לא מדובר פשוט בתעלול יח"צני מתוכנן. אחרי שסיימו את הארוחה, שני הצעירים יצאו החוצה ונכנסו למכונית אחת, בלוויית שומרי הראש שלהם כמובן. ואם כבר מדברים על ראש – קשה שלא להבחין בהבדלי הגובה בין השניים, כשמיילי מתנשאת כמה עשרות סנטימטרים מעל ג'סטין.

רק לפני כמה חודשים הצהירו השניים כי אין סיכוי שיקרה ביניהם משהו. ביבר אמר שהוא לא מעוניין לצאת עם מיילי וטען שהיא לא הטיפוס שלו. סיירוס, מצידה, היתה קצת יותר דיפלומטית: "אני לא ממש מעריצה שלו. אני לא מקשיבה לסוג המוזיקה הזה. אבל אחותי הקטנה אובססיבית לגביו, והוא אפילו התכתב איתה בטוויטר. חשבתי שזה ממש מתוק", אמרה מיילי. למה יש לנו תחושה שעוד נשמע על הזוגיות הזאת בקרוב?

>>או מאמא: קלאודיה שיפר הריונית בעירום