מג ראיין  (צילום: Reuters)
מג ראיין. הפרדתי כך, היתה דממה | צילום: Reuters

בואו נעזוב לרגע את הכן-פרידה-לא-פרידה של בראד ואנג'לינה, ונתמקד בפרידה מטרידה לא פחות: טים רובינס וסוזן סרנדון. בני הזוג נפרדו אחרי 23 שנות זוגיות נטולת חתונה (שהן כמו 142 שנים במושגים הוליוודיים), והפרידה שלהם היכתה בתדהמה אפילו את הספקנים ביותר. עכשיו מתבררת ככל הנראה הסיבה לניתוק בין השניים. קוראים לה מג ראיין.

הצהובון "סטאר" חושף כי רובינס וראיין ניהלו רומן חשאי בתקופה שקדמה לפרידה, וכי הם ממשיכים לנהל אותו עד היום. "טים שמח שהוא כבר לא צריך להסתתר", אמר מקור למגזין, "הוא אפילו שוהה בביתה של מג באל.איי".

מי שעוקב אחרי חייה האישיים של ראיין לא מופתע מהגילוי, שכן הגברת לא ממש ידועה בנאמנותה למוסד הנישואין: ב-2001 הסתיימו נישואיה לשחקן דניס קוויד לאחר 9 שנים, עקב גילויים על הרומן שניהלה עם השחקן ראסל קרואו. לאחרונה נקשר שמה גם בשמו של השחקן האוסטרלי ג'וליאן מקמהון ("ניפ/טאק"), שנמצא במערכת יחסים רצינית עם דוגמנית אוסטרלית.

אל תבינו לא נכון - אנחנו יודעים שצריך שניים לטנגו, וגם רובינס לא יוצא נקי מהסיפור. אבל למען השם, ראיתם איך מג ראיין נראית לאחרונה? אחרי כמה וכמה ניתוחים פלסטיים כושלים, כבר מזמן לא מדובר ב"כשהארי פגש את סאלי", אלא יותר ב"מחפשים את נמו". אנחנו בעד שסוזן תשכח אותם ותמצא לעצמה גברבר צעיר וחתיך להתנחם בזרועותיו. שמענו שבראד פיט פנוי. או שלא?

סוזן סרנדון וטים רובינס (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
סוזן סרנדון וטים רובינס. עד שהראיין תפריד בינינו | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

>>ליידי גאגא: הייתי מכורה לסמים קשים