בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי בסופרבול (צילום: Alexander Tamargo, GettyImages IL)
דיווח כוזב ופולשני | צילום: Alexander Tamargo, GettyImages IL

הזוג הנוצץ של הוליווד, אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, הגישו תביעה נגד הצהובון הבריטי "ניוז אוף דה וורלד", שהיה הראשון שבישר לעולם כי הם מתכוונים להיפרד.

בכתבה שפורסמה ב-24 בינואר דיווח העיתון כי בני-הזוג, שאינם נשואים, מתכוונים להיפרד וכבר החליטו על חלוקת הרכוש שלהם וסיכמו את נושא המשמורת על 6 ילדיהם.

פרקליטם של בני-הזוג, קית שילינג, הגדיר אתמול (ב') את הדיווח, ש"פורסם בהרחבה במקומות אחרים", כ"כוזב ופולשני". הוא הוסיף כי העיתון סירב לפרסם "בקשה סבירה" להתנצלות.

לפי שילינג, ג'ולי ופיט דורשים מהעיתון לפרסם הכחשה של הדיווח שלו, ש"פורסם שוב על-ידי גופי חדשות רבים מהזרם המרכזי". הפרקליט ציין גם כי סורל טרופ, שתואר בכמה מהדיווחים כפרקליט צמרת לפרידה שבני-הזוג שכרו, מעולם לא נפגש איתם.

"לא קיבלתי כל פניה מאנג'לינה ג'ולי או מבראד פיט", כתב טרופ במסמך שצורף לתביעה שהגיש שילינג. "מעולם לא נפגשתי עם לקוחותיך ולא הייתי מעורב בייצוגו של אף אחד מהם. הדבר נכון גם לגבי עובדים אחרים במשרד שלי".

"ניוז אוף דה וורלד" טען כי ג'ולי ו/או פיט נפגשו עם עורך דין המתמחה בגירושים בדצמבר, וכי ההסכם שהושג ביניהם יעביר לג'ולי את גידול הילדים במשמורת משותפת, ויחלק שווה בשווה את רכושם - כ-300 מיליון דולר.

העיתון הוסיף כי ההסכם נחתם בינואר וכי ההודעה על הפרידה תפורסם בקרוב מאוד. בני-הזוג ערכו שלשום (א') בלילה הופעה פומבית משותפת נדירה בסופרבול, יחד עם בנם הבכור מדוקס.