מה מתחולל בין קורטני לסקוט?

אין מי שמכירה את תסמונת "האקס שאי אפשר להתנער ממנו" כמו קורטני קרדשיאן. הקשר שלה ושל סקוט דיסיק ידע עליות ומורדות, ועכשיו נדמה ששניהם מאושרים בקשרים החדשים שלהם עם בני הזוג הצעירים מהם. קורטני (38) יוצאת עם יונס בנדג'ימה בן ה-24 וסקוט (34) עם סופיה ריצ'י בת ה-19.

עכשיו שימו לב להשתלשלות האירועים הפאסיב-אגרסיב של השבוע האחרון: קורטני מחקה את חשבון האינסטגרם שלה, החזירה אותו, הפסיקה לעקוב אחר יונס ואז חזרה לעקוב אחריו. לאחר מכן, סקוט הפסיק לעקוב אחר סופיה ועכשיו - קורטני וסקוט הפסיקו לעקוב אחד אחרי השנייה. כל זה מגיע על רקע המון שמועות סותרות מסביבם - קורטני רוצה להקפיא את הביציות שלה, ולא ברור ממי היא רוצה עוד ילד - מיונס או מסקוט. מקורות אחדים טוענים שסקוט מוכן לנפנף את סופיה ברגע שקורטני תהיה שוב פנויה לחיזורים, ואחרות דווקא גורסות שהוא צוחק עליה מאחורי הגב ושלח לאחיותיה ולקריס הודעה שהוא לוקח הימורים מתי היא תיפרד מהבויפרנד. אפשר שכולם פשוט יסתדרו?!

let’s get money now, we can fall in love later

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

אולי כדאי שהיא תדאג קודם ליחסים עם קלואי

בסרטון מתוך "משפחת קרדשיאן", קלואי וקורטני מנהלות ריב קולני שיורד לפסים לא מגניבים בכלל. השתיים ביקרו בכלא אלקטרז יחד עם קים, וקלואי התעצבנה על קורטני שהיא נמצאת בטלפון במקום ליהנות מהחוויה. "את בזבוז של חמצן!" היא צעקה עליה, וקורטני לא נשארה חייבת וקראה לה "זונה בהיריון". עם כאלה אחיות..

הטרגדיה האמיתית של ג'ן וג'סטין

פרידה מתוקשרת, חופשה סיוטית בניסיון להציל את הקשר, זריקת חפצים לפח, ניסיונות השתקה באמצעות כסף וחזרה לאקס המיתולוגי- מה לא אמרו על ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו מאז שהודיעו רשמית על פרידתם? אבל הנה החדשות שהכי ערערו אותנו: על פי השמועות, הזוג הלוהט הפסיק לעשות סקס שנה שלמה לפני הפרידה. אם זה לא גזר דין מוות לזוגיות, אנחנו לא יודעים מה כן.

Getty Images (צילום: Christopher Polk; GettyImages IL; צילום מסך)
חד משמעית. אניסטון | צילום: Christopher Polk; GettyImages IL; צילום מסך
 

בראד שם עין על טיפאני האדיש

טיפאני האדיש היא המאמי החדשה של העם האמריקאי, והשבוע היא סיפרה שפגשה את בראד פיט במעלית בטקס פרסי האוסקר והם קבעו שאם שניהם יהיו רווקים ב-2019 - הם לגמרי הולכים לעשות את זה. האדיש לא הבהירה אם "זה" אומר לילה סוער או מערכת יחסים, אבל מאז כבר הספיקה להרגיע את הרוחות, להגיד שזו בדיחה וגם שעם כל הכבוד ללהט של בראד, היא ממש לא בעניין להיות בסוף סדר העדיפויות של גבר עם שישה ילדים. אאוץ'. 

A post shared by Tiffany Haddish (@tiffanyhaddish) on

העיקר עשית תואר

אמה ווטסון, פמיניסטית מובילה ובוגרת אוניברסיטת בראון היוקרתית, הופיעה לאפטר פארטי של האוסקר עם קעקוע גדול על ידה שעושה כבוד לתנועת Time's Up. רק מה? היא שכחה פרט אחד קטן והטקסט שהופיע על ידה היה "Times Up" - שהוא למעשה ביטוי חסר משמעות. מזל שמאז הבהירה הכוכבת שמדובר בקעקוע זמני בלבד, וגם גילתה הומור עצמי כשהודיעה שהתפנתה אצלה משרה של הגהת קעקועים. 

Getty Images (צילום: Dia Dipasupil; GettyImages IL)
גרש? באמת? ווטסון | צילום: Dia Dipasupil; GettyImages IL

חשבתם שמשתלם להיות ילדים לסלבס? תחשבו שוב

מילה קוניס ואשטון קוצ'ר הם אחד הזוגות החמודים בהוליווד, אין ספק, ונחמד גם לגלות שיש להם לב רחב ומצפון חברתי. לאחרונה הם סיפרו בראיון שהם רוצים ללמד את ילדיהם עצמאות כלכלית, ולכן את הונם לא יורישו להם, אלא יתרמו לצדקה. כרגע שני הילדים שלהם עוד צעירים מאוד, אבל אנחנו מתים לדעת איך הם יגיבו לחדשות האלה כשיהיו טינאייג'רים.

 

Night out with the wife

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk) on

עם חברות כאלה

החברות של ג'ניפר לורנס ואיימי שומר היא אחת החמודות שראינו, ללא ספק, אבל מתברר שלא קל להיות חברה טובה של קומיקאית חדת לשון. כשלורנס והחבר האחרון שלה, הבמאי דארן ארונופסקי, נפרדו, היא התקשרה לשומר כדי לבכות לה קצת. יום לאחר מכן היא קיבלה ממנה זר פרחים שאליו מצורף פתק: "אני כל כך מצטערת שאת הולכת למות לבד". 

ג'ניפר לורנס, דארן ארונופוסקי, אמא! (צילום: Michael Loccisano, Gettyimages IL)
אאוצ'י. ארונופסקי ולורנס | צילום: Michael Loccisano, Gettyimages IL

>> המשפחה של ג'ניפר: תמיד העדפנו את בראד