בתום שלל שמועות שהציפו את הוליווד במשך תקופה לא מבוטלת, עכשיו זה רשמי: ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו הודיעו על פרידתם בתום שבע שנות זוגיות, מתוכן היו נשואים כשנתיים וחצי. 

"בניסיון לצמצם כל תיאורית ספקולציה נוספת, החלטנו להודיע על פרידתנו", כך אמר היחצ"ן הוותיק של אניסטון, סטיבן הוביין. "ההחלטה הזאת הייתה הדדית ונעשתה באהבה בתום השנה שעברה. אנחנו שני חברים הכי טובים שהחליטו להפריד את דרכיהם כזוג, אבל מצפים להמשיך את הידידות היקרה שלנו".

...❤️✌️

A post shared by @ justintheroux on

"לו זאת הייתה סיטטואציה נורמלית היינו עושים את זה בפרטיות, אך בהתחשב בכך שתעשיית הרכילות לא יכולה לעמוד בפני הזדמנות להמציא ולייצר שמועות, רצינו לספר את האמת באופן ישיר. כל דבר אחר שייכתב עלינו שלא הגיע ישירות מאיתנו, הוא הנרטיב הבדיוני של מישהו אחר. מעל לכל, אנחנו נחושים לשמר את הכבוד העמוד והאהבה שיש לנו זה לזה". 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

הידיעה הרשמית שהגיעה מצד השניים תפסה לא מעט אנשים בהפתעה, שכן לדבריהם - החליטו על פרידה כבר בתום 2017, ועם זאת השניים נצפו חוגגים יחד את השנה החדשה לפני כחודש וחצי במקסיקו, לצד חברים קרובים.

כאמור, רק אתמול סיפרנו לכם על שמועות הגורסות כי השניים נפרדים לאחר שנראה כי יחסיהם עלו על שרטון. על פי מקורות, כוכבת "חברים" לשעבר ערכה מסיבת יום הולדת ענקית השבוע לרגל הגעתה לגיל 49, אליה הגיעו חברים קרובים כמו קורטני קוקס, בעוד ג'סטין (46) דפק נפקדות.

Happy Holidays each one of you. Relax. Unwind. Get in a Flip Flop state of mind. ❤️

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

בנוסף, מקורות מספרים כי את רוב הזמן הזוג בילה לאחרונה בנפרד - ג'סטין בפנטהאוז המשותף שלהם בניו יורק וג'ן בלוס אנג'לס. 

בקיצור, לא שאנחנו רוצים לזרוע רעיונות הרסניים, אבל אנחנו רק נניח פה את בראד פיט הרווק הטרי יחסית, ונתן לגורל לעשות את שלו, הא?