רק בריאות

על פי דיווחים, קלואי קרדשיאן הובהלה בסוף השבוע האחרון לבית החולים בעקבות סיבוכים הקשורים להריון, וכמעט נאלצה לעבור ניתוח חירום קיסרי. לא ברור באילו סיבוכים בדיוק מדובר, אבל חלק מהשמועות טוענות שקלואי חושבת שהנסיעה שלה ליפן גרמה לכך. להזכירכם, המעריצים של קלואי ממש לא אהבו את ההחלטה שלה לטוס כשהיא בחודש השמיני להריונה, אבל כרגע נראה שהכל תקין, והיא נמצאת בביתה ועד כמה שאנחנו יודעים - בריאה לחלוטין.

I had no idea where to get started when planning my baby registry! True story!! #ad Breast pumps, bottle sterilizers, and strollers?! OH MY!! I had to call in @KourtneyKardash for her expertise- luckily, @Amazon has everything in one place and made the process so much easier. Check out my registry at the link in my bio! #AmazonBabyRegistry #AllOnAmazon

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

גם וונדר וומן טועה לפעמים

גל גדות לומדת על בשרה בימים אלה שאף כוכב הוליוודי לא בטוח מפני ביקורת זועמת של הציבור, גם אם את אלילה שנחתה על כדור הארץ כמתנה עבורנו, פשוטי העם. הפעם אפילו לא מדובר בעובדה שהיא שירתה בצבא הישראלי - הפרט היחיד לגבי גדות שלרוב מעצבן אנשים. וונדר וומן שלנו הייתה מלאת כוונות טובות כשהספידה את סטיבן הוקינג ברשתות החברתיות. "נוח על משכבך בשלום, ד"ר הוקינג. עכשיו אתה חופשי ממגבלות פיזיות", היא כתבה, והתגובות הזועמות לא איחרו להגיע. צירוף המילים "חופשי ממגבלות פיזיות" עיצבן לא מעט אנשים, שקראו את זה כעלבון לאוכלוסיית הנכים.

"המגבלות הפיזיות שלו לא מנעו ממנו לשנות את העולם", צייץ עוקב אחד. "בעלי מוגבלויות לא מייחלים למותם בשביל להשתחרר מהאתגרים. אנחנו רוצים שיעריכו אותנו על מה שאנחנו יכולים לעשות, לא שירחמו עלינו על מה שאנחנו לא". אחרים הצטרפו וכתבו שלמרות אהבתם לגל, מדובר בהערה בורה ומזלזלת בבעלי מוגבלויות, ושלחו אותה להחכים בנושא. "70-80% מבעלי המוגבלויות מובטלים", כתבה עוקבת אחרת. "הרעיון שמוגבלות היא משהו מפחיד, שצריך להיות חופשיים ממנו, היא אחת הסיבות לכך".

היו גם מי שכמובן נעמדו לצד הסטארית וטענו שמדובר בדרך פואטית לתאר נשמה שעוזבת את הגוף, ומי שנעלב פשוט הלך רחוק מדי עם הפוליטיקלי קורקט. מכיוון שמדובר בוונדר וומן אמיתית, אנחנו בטוחים שהתנצלות מוצלחת עוד תגיע ממנה.

Rest in peace Dr.Hawking. Now you're free of any physical constraints.. Your brilliance and wisdom will be cherished forever ✨

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

מיילי וליאם, תפסיקו לשחק לנו ברגשות!

אחרי הקאמבק המרגש שלהם אחד לזרועות השנייה, מיילי סיירוס וליאם המסוורת', אולי הזוג הכי יפה בהוליווד (בטח עכשיו, כשג'יג'י וזאיין פינו את הטייטל), לא מפסיקים להצית שמועות שהם לא רק מאורסים - אלא נשואים. השבוע ליאם נתפס בתמונות פפראצי עם טבעת על האצבע ההיא, אבל מיילי לא. האם הם אכן התחתנו בחשאי או שליאם פשוט ממש בעניין של הטרנד החדש של טבעות אירוסין לגברים?

 

#spicy

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on

הוא נישק בחורה ולא אהב את זה

לקייטי פרי כנראה היו רק כוונות טובות כשהיא ביקשה ממתמודד באודישנים ל"אמריקן איידול" לתת לה נשיקה בלחי - ואז סובבה את הפנים והנחיתה עליו נשיקה על השפתיים בהפתעה. המתמודד בן ה-20 הודה שהוא מעולם לא נישק אישה קודם לכן, מכיוון שלא הייתה לו בת זוג והוא מעוניין להיות במערכת יחסים עם הנשיקה הראשונה שלו. פרי רצתה לחסוך לו את הציפייה וגם לתת לו נשיקה ראשונה עם סלבית, אבל המנושק בדיעבד לא ממש עף על זה. "אני לא מרגיש שהוטרדתי מינית, אבל זה כן גרם לי להרגיש לא בנוח", הוא אמר לעיתונאים. "גדלתי במשפחה שמרנית ורציתי שהנשיקה הראשונה שלי תהיה מיוחדת. אם היא הייתה שואלת אותי קודם, הייתי אומר 'לא'". אאוץ'.

 

TFW you know you've found a  in the rough. 4️⃣ days until the @americanidol premiere on @abcnetwork!

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

האם אריאנה עושה קיילי?

אריאנה גרנדה נתפסה בעדשות הפפראצי פעם אחת בלבד בשלושה החודשים האחרונים, וגם לא פירסמה דבר ברשתות החברתיות מאז 2017. ההיעלמות הזאת גורמת למעריצים שלה לחשוד שהיא והבויפרנד מק מילר מבשלים משהו, וכשאנחנו אומרים מבשלים, אנחנו מתכוונים לתינוק. תודה לך קיילי ג'נר, שהפכת כל הפוגה מאור הזרקורים לסיבה לחשוד בבייבי באמפ.

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

יאס קווין

איך אופרה ווינפרי מצליחה להיות כל כך עשירה ומוגזמת ובכל זאת אהובה על אנשים? לא ברור לנו. האישה שכל אמריקה מנסה לדחוף לעבר התמודדות לנשיאות סיפרה השבוע שהאמבטיה הביתית שלה נחצבה ביד משיש, והותאמה למידות ולצורת הגוף שלה, ובמקום לצאת דיווה מעצבנת - רק גרמה לכולם לאהוב אותה יותר. כי מי לא יכול להזדהות עם הרצון לסשן האמבט המושלם?

 

Out the door . Thanks @annabelleharron for helping me get dressed. @elizabethkennedynewyork for getting me all tux'd ! see y'all on tv! #emmys2017

A post shared by Oprah (@oprah) on

>>>> הקטע המסריח שעשה סקוט דיסיק לקורטני קרדשיאן