הילרי קלינטון הגיעה לתוכנית האירוח של קלי קלרקסון, "The Kelly Clarkson Show", ובמהלך שיחה בין השתיים הזמרת והמנחה הייתה על סף בכי כשחשפה רגע אישי וכואב. השתיים דיברו על החלטת בית המשפט באריזונה להחזיר את חוק איסור ההפלות מ-1864, והמנחה, שעברה שתי לידות לא קלות, לא הצליחה להישאר אדישה לנושא.

"הייתי בהיריון פעמיים, אושפזתי בשתי הפעמים. בלידה השנייה ביקשתי מאלוהים שייקח אותי ואת הבן שלי", חשפה קלרקסון בגרון חנוק. תוך רגעים בודדים היא ניסתה להתעשת ומיד הודתה: "סליחה, לא ידעתי שאהיה אמוציונלית", בזמן שנראה שסימנה לצוות לחתוך את הקטע הזה בעריכה - ואכן לאחר השידור בלייב, הוא נמחק מהפרק המלא ביוטיוב.

@kcfan2018 I don’t normally get politcal on here but this message needed to be shared (please be kind in the comments) #kellyclarkson #fyp #reality #singer #arizona #hillaryclinton ♬ original sound - KCFan2018

קלינטון הגיבה מיד וחיזקה את הזמרת על הווידוי האמיץ. "את מדברת בשם מיליוני נשים במדינה שלנו וברחבי העולם". הדיון בין השתיים המשיך להתנהל כשקלרקסון טענה שזה אכזרי להכריח אישה לעבור היריון ולידה בניגוד לרצונה, ומיהרה להבהיר שהיא שלמה עם ההחלטה שלה להביא ילדים.

קלי קלרקסון (צילום: 	Cooper Neill, getty images)
צילום: Cooper Neill, getty images

"זו הייתה ההחלטה שלי ואני כל כך שמחה שעשיתי את זה. אני אוהבת את הילדים שלי", היא חידדה והמשיכה להסביר. "את לא מבינה כמה זה קשה. העובדה שלוקחים ממישהי את האפשרות לבחור - זה יכול ממש להרוג אותה. העובדה שאם הן נאנסות על ידי בן משפחתם, והן פשוט חייבות (ללדת) - זה ממש מטורף מבחינתי", אמרה קלרקסון. 

קלי קלרקסון בווידוי במהלך תוכנית האירוח שלה (צילום: צילום מסך מתוך יוטיוב)
מסמנת לצוות להוריד את הקטע בעריכה | צילום: צילום מסך מתוך יוטיוב

לזמרת ובוגרת "אמריקן איידול" ובן זוגה לשעבר, ברנדון בלקסטוק, שני ילדים משותפים - ריבק בת ה-9 ורמינגטון בן ה-8. בעבר שיתפה כי במהלך הגירושים מבעלה היא נתמכה בכדורים נוגדי דיכאון ואמרה: "הסתכלתי על המטפל שלי ופשוט לא יכולתי להפסיק לבכות. הייתי על כדורים נוגדי דיכאון בערך חודשיים".