השנים האחרונות היו מלאות בתהפוכות עבור הזוכה הראשונה של ריאליטי השירה "אמריקן איידול" - קלי קלרקסון. ב-2019 היא התחילה להנחות תוכנית אירוח מצליחה ביותר בארצות הברית (בה התארח כזכור גם מרגי שלנו) ובמקביל ב-2020 עברה גירושים מכוערים למדי מאב ילדיה ברנדון בלקסטוק. כעת היא חושפת שכדי לשרוד את התקופה העמוסה היא נתמכה בכדורים נוגדי דיכאון.

"הסתכלתי על המטפל שלי ופשוט לא יכולתי להפסיק לבכות. למעשה הייתי צריכה לבטל חלק מהלו"ז שלי כי לא הצלחתי להפסיק לבכות", כך סיפרה הזמרת בפודקאסט "Las Culturistas". "וזה היה אחד מהדברים שבהם באמת הייתי צריכה לשים את הגאווה שלי בצד וכך גם את כל הבעיות שלי מהילדות".

קלי קלרקסון (צילום: 	Cooper Neill, getty images)
קלי קלרקסון ובעלה לשעבר ברנדון בלקסטוק | צילום: Cooper Neill, getty images

"הייתי על כדורים נוגדי דיכאון בערך חודשיים", חשפה קלרקסון בפני מנחי הפוקאסט מאט רוג'רס ובוון יאנג. "העניין שלי היה שאני פשוט לא יכולה לחייך יותר בשביל אמריקה כרגע. אני לא שמחה ואני צריכה עזרה. וזו הייתה ההחלטה הכי משמעותית שעשיתי אי פעם. לא הייתי מצליחה אחרת".

מנחת הטוק שואו "המופע של קלי קלרקסון", בת ה-41, הגישה בקשה לגירושין מבלקסטוק ביוני 2020 לאחר שבע שנות נישואים. בני הזוג, שחולקים את הבת ריבר רוז, בת 9, והבן רמינגטון אלכסנדר, בן 7 - הסדירו לבסוף את פרידתם במרץ 2022 לאחר שנתיים של מאבקים בבית המשפט.

בשבוע שעבר אמרה קלרקסון לזיין לואו מאפל מיוזיק שהיא "לא התמודדה היטב עם הגירושים". "אני לא יודע איך אנשים עוברים דבר כזה כי אני לא אגיד שעשיתי את זה בחן. מאחורי דלתות סגורות לבד, זה לא היה יפה", אמרה.

קלי קלרקסון (צילום: 	Axelle/Bauer-Griffin , getty images)
קלרקסון ובלקסטוק עם שני ילדיהם הקטנים ושני ילדיו של בלקסטוק מנישואיו הקודמים | צילום: Axelle/Bauer-Griffin , getty images

עוד הוסיפה כי לעתים קרובות היא מצאה את עצמה "בוכה כל כך הרבה" שהיא "אפילו לא יכלה לדבר" כשהבינה שנישואיה הרעועים גוססים. בוגרת "אמריקן איידול" הודתה בתחילת החודש שהיא נשארה בנישואיה הרבה יותר ממה שהייתה צריכה, כי היא לא רצתה להרגיש כישלון.

"כשאת בתוך זה, את אומרת 'אני יכולה לעשות את זה'", אמרה קלרקסון למנחה גלנון דויל בפודקאסט "We Can Do Hard Things". "אני יכולה להתמודד עם כל כך הרבה. אני יכולה לשלוט בפעולות שלי. אני יכולה לשלוט בתגובות שלי".