שלשום (ב') התרגשנו לספר לכם שאחרי פחות משנה של זוגיות, קורטני קרדשיאן וטראוויס בארקר התארסו. השניים בישרו לעולם על החדשות המרגשות בעמודי האינסטגרם שלהם, ודקות אחרי ההודעה המשמחת הרשת כולה עברה להתעסק באקס המיתולוגי של קורטני - סקוט דיסיק. אחרי לא מעט השערות בנוגע לתגובה שלו, כעת מקרובים לכוכב מספרים מה באמת קורה שם - וזה לא נשמע טוב.

מקורבים לסקוט בן ה-37 סיפרו למגזין Page Six כי סקוט שמע על החדשות כמו כולם - והגיב בצורה לא מיטבית בעליל. "סקוט מתחרפן", סיפר המקורב. "הוא עומד להגיע לסוף המר. זה ממש רע. זה הולך להיות אפל". ל"סאן" האמריקאי סיפר מקורב אחר כי סקוט "במקום מאוד, מאוד קשה כרגע. הוא גילה על האירוסים עם שאר העולם ולא ידע על זה לפני כמו שאר המשפחה. הם לא רצו שהוא יעשה משהו שיהרוס לקורטני. הם ללא ספק חשבו שהוא יכול לעשות משהו מטופש כמו להתוודות בפניה על אהבתו. זה היה רגע אישי בשביל קורטני והוא לא היה צריך להיות מעורב".

View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

מקורבים נוספים הוסיפו כי סקוט התקשה לקבל את הקשר החדש של אם ילדיו, וסיפרו כי הוא "תמיד האמין" שבסוף הם יהיו יחד. קורטני וסקוט יצאו בין השנים 2005-2015 והביאו יחד לעולם שלושה ילדים משותפים. לאחרונה סקוט עבר פרידה מתוקשרת מבת זוגו בת ה-20, אמליה המלין, שהגיעה רגע אחרי שנתפס כשהוא משחיר על קורטני ובן זוגה.