הבוקר (ב'), אחרי לא מעט ציפייה, קורטני קרדשיאן וטראוויס בארקר התארסו. הזוג המאוהב פרסמו את החדשות המרגשות בעמודי האינסטגרם שלהם, ותוך דקות האירוסים הפכו להיות הסוגייה הכי מדוברת ברשת. יחד עם קורטני וטראוויס המאושרים, הגולשים לא שכחו את הפיל הענק שבחדר – האקס המיתולוגי של קורטני, סקוט דיסיק, וברגעים אלה הוא הפך לנושא הכי חם בטוויטר.

קורטני וסקוט ניהלו זוגיות רצופת עליות ומורדות בין השנים 2005-2015. השניים הביאו לעולם שלושה ילדים משותפים, ולמרות שמעולם לא נישאו, הפרידה שלהם הצליחה לטלטל את המשפחה כולה. מאז שנפרדו קורטני נמצאת בפריחה עם קשרים פוטוגניים והרבה סלף קר, אבל סקוט מצידו לא מפסיק לקנא לבת זוגו לשעבר, ולאחרונה הוא אפילו עורר סקנדל שלם בעניין. כעת ברשת כולם מנסים לחזות את סקוט הגיב לאירוסים – ומדובר בדבר הכי מצחיק באינטרנט.

"אני יודעת שסקוט מרביץ לאוויר עכשיו", צייצה אחת הגולשות, ואחרים התייחסו לחיבתו של הכוכב לנערות צעירות. "סקוט מחפש מישהי בת 19 להביא לחתונה של קורטני", צייץ אחד הגולשים בצירוף תמונה של סקוט עם משקפת. "סקוט דיסיק יצא לחפש עוד נערה לצאת איתה אחרי האירוסים של קורטני", כתב אחר.

גולשים נוספים התייחסו לסוגיות הכי בוערות כרגע בעולם – משחקי הדיונון והאלבום החדש של אדל – ופרסמו מימים אקטואליים שהצחיקו אותנו מאוד. גולשים אחרים (ומידי מושקעים רגשית) פצחו במונולוגים סוחפים על התגובה של סקוט, והזכירו לנו את כל ההיסטוריה העגומה של השניים.

"סקוט דיסיק בגד בקורטני והביך אותה מול כל העולם במשך שנים", הזכיר אחד הגולשים. "תפסיקו להציף את הרגשות שלו ולסמן אותן כ'מטרה'. קורטני סוף סוף מצאה מישהו שאוהב אותה ללא תנאים ומתייחס אליה כמו מלכה – תנו להם את הרגע שמגיע להם". 

בתחילת החודש שעבר סקוט נתפס על חם כשניסה להשחיר לקורטני וטראוויס מול אקס נוסף של קורטני - יונס. סקוט שלח ליונס, תמונה של קורטני וטראוויס מתמזמזים על סירה, וכתב: "יו הבחורה הזאת בסדר? אחי כאילו מה זה. באמצע איטליה". יונס בתגובה פרסם את ההתכתבות, וכתב לסקוט: "זה לא משנה לי כל עוד היא מאושרת. נ.ב, אני לא אח שלך". 

"סקוט הובך שיונס פרסם את ההתכתבות", סיפר מקורב לכוכב לקוסמופוליטן. "הוא לא שיער שזה מה שיקרה כשהוא כתב לו. הוא כתב לו כשהוא היה ברגע של שנאה, והוא היה בטוח שיונס יגיב באותו אופן כי שניהם יצאו עם קורטני. סקוט לא יכול יותר לראות תמונות של קורטני וטראוויס בכל מקום. הוא שונא את טראוויס, אבל מה שבאמת מחרפן אותו זו ההשפעה של הקשר של קורטני וטראוויס על הקשר שלו ושל קורטני". עכשיו זה לתמיד. מוהאהאהאה.

View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)