עכשיו זה ברור לחלוטין - אף אחד לא חסין מבריונות רשת, גם לא ילדי סלבס. נורת' ווסט לא הייתה חסינה כשזכתה בגיל שנתיים בלבד לככב בפוסט מיני ומשפיל וגם ילדי משפחת נואלס חוטפים בזה אחר זה.

אם בלו אייוי קרטר הייתה יכולה לדבר בצורה קוהרנטית, בטח היו לה כמה טיפים טובים להתמודדות עם השמצות ברשת בשביל בן הדוד שלה, ג'ולז.

כזכור, בלו הקטנה הייתה במוקד שערוריה כשקארוצ'ה טראן, מנחת טלוויזיה והאקסית של כריס בראון, השמיצה את המראה שלה בטלוויזיה מול מיליוני צופים.

עכשיו תורה של סולאנג', אחותה הקטנה של ביונסה, להתמודד עם העלבון המשפחתי. נואלס העלתה תמונה של בנה בן ה-11 לאינסטגרם כשהוא מחופש לאל.אל. קול ג'יי והוסיפה את הכיתוב: "קול ג'יי הצעיר קול מדי לרוחות רפאים וגובלינים".

Young cool J too cool for ghost and goblins

A photo posted by Solange (@saintrecords) on


לא עברו כמה דקות והתמונה זכתה לקומנט המעליב: "כל כך חמוד אבל באותו הזמן גם כל כך מכוער". אאוץ'? דפנטלי. אימא סולאנג' לא איבדה את זה והגיבה באיפוק מרשים כולל איום מרומז בסיום:

"בדיוק כשחשבתי שזה בטוח להעלות תמונות שוב, צעירה כמוך מחליטה לנצל את הזמן שלה כדי לפזר כיעור. אני לא מאשימה אותך, אני רק יכולה לדמיין למה את מרגישה את הצורך להגיד כאלו דברים אבל תודה שוב על התזכורת שמכל האהבה והאנרגיה שחולקים, אני מאפשרת ליצור יפה ותמים כמו הבן שלי להיות תחת ביקורת ושיפוטיות.

אני מקווה שזה מהדהד לך ותקבלי החלטות טובות יותר בעתיד לגבי השימוש במילים שלך כלפי ילדים תמימים. קחו את המגיבה הזאת מפה כי זה באמת היה יכול להתחמם אם הייתי במצב הרוח הלא נכון".

אין תמונה
סולאנג' משקיעה בתגובה

סולאנג' וביונסה
יודעות משהו על השפלת ילדים בעולם הזה. סולאנג' ובי | צילום: mako

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם