כנראה שקים קרדשיאן לעולם תידרש לשלם את המחיר עבור קלטת הסקס של עם האקס דאז, רג'י בוש, שפורסמה ב-2007, אבל גם בני משפחתה לעולם יאלצו לשלם את המחיר? כנראה שכן.

כבר נתקלנו במקרה שבו מעריץ הניף מול בן זוגה, קניה ווסט, תמונה של הקרדשיאנית מתוך הקלטת המפורסמת אבל המקרה הבא, שגורר גם את בתה בת השנתיים לקלחת, הוא כבר צעד אחד טו מאץ'.

נניח בצד לרגע את העובדה שמדובר בסלאט-שיימינג מהדרגות הקיצוניות ביותר, אתר "בילבורד", שבימים כתיקונם נתפס דווקא כאתר מכובד ומוערך, העלה בעמוד הטוויטר שלו ציוץ שעירב גם את נורת' הקטנה בעסק.

עוד ב-mako סלבס:

באתר העלו תמונה של קרדשיאן ובתה כשהיא אוחזת בסוכריה על מקל והוסיפו את הכיתוב המבחיל: "התפוח לא נופל רחוק מהעץ..." כשהם רומזים כמובן על הכישורים המיניים ש"ירשה" נורת' מאמה.

הציוץ עלה כתגובה לסרטון ויראלי במיוחד בו נראית ווסט הקטנה כשהיא בדרכה לחוג הבלט שלה, נתקלת בהמוני הפפראצי ומפטירה לעברם במתיקות: "I said no pictures".

אנחנו לא יודעים מי עומד מאחורי הטוויטר של Billboard אבל אנחנו יכולים לחסוך לו את האבחון - מדובר במיזוגניה מובהקת. התגובות ברשת לא איחרו לבוא כשגולשים רבים הסבירו בדיוק מה הם חושבים על הנקמנות של האתר:
mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם